Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Jídlo

Snídaně podle princezny Kate: Má jedno oblíbené jídlo, které snídá každý den

Info ikona
Princezna Kate

Jakmile se Kate Middleton provdala do britské královské rodiny, stala se vzorem mnohých, a to nejen v Británii. Je inspirací v mnoha ohledech – od oblékání, přes způsob svého veřejného vystupování, až po její štíhlou postavu. Právě za tu vděčí nejen dobrému metabolismu, ale také pravidelnému pohybu a určité stravě. Údajně má jedno oblíbené jídlo, které snídá každý den. Co je nejoblíbenější snídaně sympatické princezny?

Aneta Akgül | 12. 02. 2024

Princezna Kate patří mezi nejznámější a nejrespektovanější ženy na světě. Nejen díky tomu, že se provdala za Williama, syna současného krále Karla III. a budoucího britského krále, ale také díky tomu, že s ním má tři potomky, jenž jsou v pořadí na královský trůn. Kate se stala symbolem elegance, stylu a přirozené grácie. Inspirací pro ženy po celém světě se stala nejen svým stylem, ale také svou postavou, která je, i přes to, že byla třikrát těhotná, velmi štíhlá. Kate je pod drobnohledem veřejnosti a všechny zajímá, jak si princezna stále udržuje tak krásnou postavu.

Mohlo by se vám líbit

Oblíbená jídla princezny Kate

Díky nekonečnému toku zpráv o královské rodině je veřejnosti známo, která jídla jsou princeznina úplně nejoblíbenější. Dle dostupných informací Kate rozhodně není jedna z těch lidí, kteří by si potrpěli na luxusní a drahé pokrmy. Preferuje spíše jídla, která jsou vyvážená a zdravá. Dobře si uvědomuje, že klíčová je pravidelnost a menší množství jídla, takže se rozhodně nepřejídá, ale každé jídlo si pečlivě vychutnává. Bývalý šéfkuchař britské královské rodiny se magazínu People svěřil s tím, jaká jídla jsou princeznina vůbec nejoblíbenější. „Její oblíbená jídla jsou paštika na opečené brioši nebo pečené fíky na parmské šunce s pikantním jablečným chutney, po nichž následuje tygří kreveta a linguine z lesních hub”, říká Rody Warot. Nechal se také slyšet, že ale ani princezna Kate neodolá sladké tečce po hlavním jídle. Její oblíbenou pochoutkou je prý karamelový pudinkový dezert.

Co každé ráno princezna Kate snídá?

Povinnosti doma i v roli princezny vyžadují velkou dávku energie. Kate si ji ráda dopřává hned z rána, protože ví, že snídaně je základ dne. Princezna má ráda zelené smoothie obsahující bohaté množství vitamínů a prospěšných látek, které jí poskytují energii. I když někteří mohou namítnout, že to není tradičně plnohodnotná snídaně, Kate ví, že toto smoothie je pro její tělo naprosto vhodné. Obsahuje špenát, kapustu, borůvky, koriandr a další zdravé přísady. Poté si princezna pochutnává na ovesné kaši, kterou má velmi ráda. Ovesné vločky jsou bohaté na vlákninu, která je důležitá pro správné fungování těla a pokud k nim přidá mléko nebo jogurt, získá i potřebné bílkoviny. Na závěr snídaně přidává ovoce, které poskytuje tělu další vitamíny a prospěšné látky, čímž  vytváří vyváženou a zdravou snídani, která ji nabije energií na celý den.

Mohlo by se vám líbit

Na svačinky nedá Kate dopustit

Jak již bylo zmíněno, princezna Kate preferuje pravidelnou konzumaci menších porcí, které ji dokonale zasytí po celý den. Pravidelné svačiny jsou tedy pro Kate neodmyslitelnou součástí každého dne. Tím zároveň zabrání nutnosti přejídání se při večeři. Princezna několikrát otevřeně přiznala svou lásku k olivám. Často si je dopřává mezi hlavními jídly jako malou svačinku, kterou ukojí hlad. Spolu se svým manželem si prý také občas pochutnává na popcornu.

Není to ale jen o jídle

Princezna je známá svým sportovním nadšením a zastává funkci patronky mnoha sportovních organizací. Není tedy pro nikoho překvapením, že se často během oficiálních událostí zapojuje do sportovních aktivit jako je běh, ragby a další. Kate sama pravidelně cvičí a preferuje cvičení po snídani, před začátkem všech svých oficiálních povinností. Běhání, tenis a jóga jsou její velmi oblíbené sporty.

Zdroj článku