Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zábava

Jak bude princezna Charlotte vypadat ve dvaceti letech? Umělá inteligence nám dala odpověď

Info ikona
Princezna Charlotte

Ve chvíli, kdy se do královské rodiny narodí nový člen, okamžitě se stává středem pozornosti celého světa. To platí i pro princeznu Charlotte (8), druhé ze tří dětí prince Williama a vévodkyně Kate. Její krása je zjevná již nyní a zdá se, že po obou rodičích zdědila jen to nejlepší. Zajímá vás, jak bude Charlotte vypadat ve svých dvaceti letech? Umělá inteligence zná odpověď.

Aneta Akgül | 10. 02. 2024

Princezna Charlotte přišla na svět 2. května 2015 a jak již bylo zmíněno, jedná se o prostřední ze tří potomků prince Williama a vévodkyně Kate. I přes to, že se v roce 2018 narodil její mladší bratr, princ Louis, její postavení v linii následnictví se tím nijak nezměnilo. Po svém otci Williamovi a starším bratrovi Georgovi tedy zaujímá třetí místo v pořadí na královský trůn. Pokud tedy Charlotte někdy na královský trůn opravdu usedne, již teď je jasné, že se bude jednat o jednu z nejkrásnějších britských panovnic.

Mohlo by se vám líbit

Charlotte se stala ikonou od chvíle, kdy přišla na svět

Je naprosto běžné, že ve chvíli, kdy se do britské královské rodiny narodí nový člen, tuto událost oslavuje celá země, ne-li celý svět. A stejně tak tomu bylo i 2. května 2015, kdy na svět přišla malá Charlotte Elizabeth Diana, princezna z Walesu. Byla totiž první princeznou narozenou v britské královské rodině po celých 65 letech. Před jejím narozením byla poslední narozenou princeznou dcera Alžběty II., princezna Anna. Charlotte se tak stala ikonickou hned od první chvíle, kdy přišla na svět. A to hned z několika důvodů.

Nejen, že se stala celosvětově známou pro své postavení, ale navzdory svému nízkému věku udává i módní trendy. I přes snahu rodičů udržet své děti mimo média, každá fotografie nebo veřejné vystoupení Charlotte vyvolává mediální zájem. Statistiky nákupů a preference rodičů naznačují, že Charlotte je hlavní ikonou dětské módy. Maloobchodníci, zejména v oděvním průmyslu, zaznamenali významný růst prodeje díky produkům spojených s princeznou. Tento jev je znám jako "efekt princezny Charlotte" nebo "Charlottin efekt". Podle odhadů společnosti Brand Finance by měla britská ekonomika z celoživotního vlivu princezny Charlotte získat přibližně 3 miliardy liber. Členové britské královské rodiny musí při oblékání dodržovat přísná pravidla, kterými se řídí. Všichni jsou tak od velmi útlého věku vedeni k tomu, aby byl jejich styl oblékání elegantní, upravený a reprezentativní.

Mohlo by se vám líbit

Mladou dámou již v osmi letech

I když je Charlotte teprve osm let, zdá se, že má velmi jasnou představu o své roli a požadavcích, které jsou od ní očekávány. Navzdory svému nízkému věku se na veřejnosti dokáže chovat velmi dospěle a reprezentativně. Během loňské korunovace jejího dědečka Karla III. v květnu ukázala, že si je velmi dobře vědoma svého postavení. Do Westminsterské katedrály vešla v doprovodu svých rodičů Kate a Williama a svého mladšího bratra Louise s opravdovou elegancí. Během celého ceremoniálu, který by pro děti jejího věku mohl být nudný, udržela svou pozornost a chovala se velmi vznešeně. Přesně jako dáma, která možná jednoho dne usedne na panovnický trůn.

Z Charlotte bude opravdová kráska

To, že z Charlotte jednou vyroste opravdová kráska, bylo veřejnosti jasné již od dob, kdy byla pouhé batole. Celý svět se nejprve rozplýval nad naducanými tvářičkami, díky kterým byla princezna opravdu velmi roztomilá. S přibývajícím věkem se ale dětská tvářička začala měnit k dospělejšímu vizuálu a není pochyb o tom, že spoustu rysů zdědila Charlotte po svém otci Williamovi. Jejich podobnost je naprosto zřejmá, a to především v úsměvu a očích. Mnoho lidí také vidí výraznou podobu mezi Charlotte a její zesnulou prababičkou, bývalou královnou Alžbětou II., která zemřela v roce 2022. Ladnost a ženskost naopak princezna zdědila po své mamince Kate. Všechny přirozeně zajímá, jak bude princezna vypadat za pár let. Umělá inteligence proto vytvořila její podobu a zdá se, že Charlotte vyroste opravdu do krásy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zdroj článku