Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Jídlo

V Globusech mají opravdové pekárny i řeznictví

Žádná rozpékárna ani obyčejná prodejna masa! Ale opravdová pekárna a opravdové řeznictví.
To mohou zákazníkům nabídnout všechny hypermarkety Globus. Jsou to jasné důkazy o kvalitě a čerstvosti pekařských a řeznických výrobků, které v Globusu vyrábějí přímo v zázemí každého hypermarketu, nepřevážejí je z místa na místo.

Redakce Marianne | 17. 08. 2015

O tom, že v Globusu je svět ještě v pořádku, se mohou zákazníci všech patnácti hypermarketů Globus denně přesvědčit přímo při nákupu. Čerstvý a křupavý chléb, stejně jako ostatní pečivo, připravuje od brzkých ranních hodin v pekárnách Globus na sedm stovek pekařských rukou. A nejinak je tomu v řeznictvích Globus. Každý den tam od brzkých ranních hodin řezníci bourají a zpracovávají maso, které jim osvědčení a dlouhodobě ověření dodavatelé každé ráno přivážejí. Vše proto, aby se k zákazníkům dostaly kvalitní a čerstvé produkty, a to nejen ráno hned při otevření, ale i v průběhu celého dne.

Základem jsou provozy přímo v každém hypermarketu, kvalitní suroviny, prověřené tradiční receptury, vlastnoruční poctivá výroba a pravidelně školený personál, který svému řemeslu rozumí.

Pekárny i řeznictví Globus při výrobě vycházejí z tradic obou řemesel. Proto je samozřejmostí, že si ve všech patnácti pekárnách připravují i vlastní žitný kvas, kterému věnují adekvátní péči. K němu stačí přidat už jen tři další základní suroviny – mouku, vodu, sůl – a poctivý, výborný chléb bez zbytečných kypřidel, konzervantů a zvýrazňovačů chuti je na světě.

To samé platí i při výrobě masa a masných výrobků, včetně 120 druhů čerstvých uzenin, které jsou vyráběny bez zbytečných chemických přísad a různých náhražek. Můžete si být jisti, že hlavní surovinou je vždy maso. Pokud to nevyžaduje přímo receptura, jsou všechny uzenářské výrobky z Globusu bez lepku, tedy vhodné pro celiaky.

1000 750 0235 Veprove
Jak z pekařství, tak i z řeznictví Globus si tedy zákazníci odnášejí vždy jen kvalitní, chutné a čerstvé výrobky. A přesně tak vypadá svět, který je ještě v pořádku!

Hypermarkety Globus o své zákazníky pečují opravdu královsky. Nejen že zde nakoupí kvalitní potraviny, ale součástí všech hypermarketů je i restaurace, která nabízí každý den výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, včetně pravidelné nabídky jídel bezlepkových. U každého hypermarketu je také čerpací stanice, která nabízí pohonné hmoty prémiové kvality za výhodné ceny.

Více informací, včetně aktuálních akčních nabídek, naleznete na www.globus.cz.

Advertisement