Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Jídlo

Vařte a testujte: hledá se 1000 kuchařů, kteří připraví tradiční italská jídla

Komerční článek - Do Česka přichází úplná novinka a vy můžete být u toho.

Redakce Marianne | 11. 11. 2013

Propagace značky brandnooz.cz.
Marianne.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Staňte se jedním z tisíce odvážných uživatelů, kteří se zapojí do testování těch nejchutnějších zbrusu nových produktů a uvaří tradiční italské speciality.

Pro všechny mlsné jazýčky, které rády objevují nové chutě, máme žhavou gurmánskou novinku. Baví vás vařit? Rádi se scházíte s přáteli u jednoho stolu? Zkoušíte v kuchyni produktové novinky a vymýšlíte, jak mohou obohatit váš jídelníček?

Staňte se i vy jedním z tisíce účastníků vaření Knorr ve stylu italské kuchyně. Stačí se bezplatně zaregistrovat na domovských stránkách akce www.brandnooz.cz. Čas k přihlášení do akce máte do 25. listopadu 2013. Ze všech zaregistrovaných bude vybrána tisícovka kuchařů, kteří dostanou příležitost vyzkoušet a ohodnotit nové Knorr Bohaté bujóny a připravit z nich pro svoji rodinu a přátele jídla inspirovaná italskou kuchyní.

Produkty až do domu

Vybrané účastníky čeká večer s jídly, která si opravdu vychutnají. Zdarma vám bude domů doručen balíček s novinkou na trhu Knorr Bohaté bujóny. Kromě kuřecího, zeleninového a hovězího bujónu ve svém testovacím balíčku najdete také další ingredience nezbytné pro přípravu dvou tradičních italských specialit z rýže a těstovin – risotto con funghi a tagliatelle con speck.

2_copy

Vařit z vody během italského večera rozhodně nebudete. Testovací sada obsahuje kromě surovin také recepty, které pro tuto výjimečnou příležitost připravil šéfkuchař Emanuele Ridi. Vítanou inspirací vám jistě budou i videa s návodem, jak italské risotto a těstoviny připravit. Videorecepty, stejně jako další nezbytné informace najdete na www.brandnooz.cz.

Večeře od Emanuela Ridiho

Účastníci, kteří vášnivě rádi vaří a připravená jídla se stejnou vášní fotografují, mohou zaslat fotografie dokumentující průběh vaření s Knorr produkty a vyhrát večeři pro dvě osoby v hodnotě 3000 Kč v restauraci Da Emanuel. Jejím majitelem není nikdo jiný než Emanuel Ridi, oblíbený televizní šéfkuchař a mistr autentické italské kuchyně. S trochou štěstí uvaří ty nejlepší italské speciality i vám!

Novinky pro odvážné gurmety

brandnooz.cz je portál s novinkami, které se objevují na trhu potravin. Registrovaní uživatelé se účastní pravidelných ochutnávek nových produktů v pohodlí svého domova a následně produkty na portálu hodnotí, komentují a doporučují dalším uživatelům. Registrace je bezplatná.

Související články

Jídlo
Strava podle Ajurvédy: Jaké potraviny jsou vhodné pro váš typ těla?

Strava podle Ajurvédy: Jaké potraviny jsou vhodné pro váš typ těla?

Zahrada
Slimáky nakrmte ovesnými vločkami, pak už nebudou mít chuť na vaše rostliny

Slimáky nakrmte ovesnými vločkami, pak už nebudou mít chuť na vaše rostliny

Zábava
Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Kvíz: Jak dobře znáte pořádkumilovnou Monicu ze seriálu Přátelé? Otestujte své znalosti

Dům
S důrazem na jednoduchost a funkčnost postavili domácí wellness

S důrazem na jednoduchost a funkčnost postavili domácí wellness