Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Jídlo

Vařte a testujte: hledá se 1000 kuchařů, kteří připraví tradiční italská jídla

Komerční článek - Do Česka přichází úplná novinka a vy můžete být u toho.

Redakce Marianne | 11. 11. 2013

Propagace značky brandnooz.cz.
Marianne.cz není jejím autorem a nemá vliv na její obsah.

Staňte se jedním z tisíce odvážných uživatelů, kteří se zapojí do testování těch nejchutnějších zbrusu nových produktů a uvaří tradiční italské speciality.

Pro všechny mlsné jazýčky, které rády objevují nové chutě, máme žhavou gurmánskou novinku. Baví vás vařit? Rádi se scházíte s přáteli u jednoho stolu? Zkoušíte v kuchyni produktové novinky a vymýšlíte, jak mohou obohatit váš jídelníček?

Staňte se i vy jedním z tisíce účastníků vaření Knorr ve stylu italské kuchyně. Stačí se bezplatně zaregistrovat na domovských stránkách akce www.brandnooz.cz. Čas k přihlášení do akce máte do 25. listopadu 2013. Ze všech zaregistrovaných bude vybrána tisícovka kuchařů, kteří dostanou příležitost vyzkoušet a ohodnotit nové Knorr Bohaté bujóny a připravit z nich pro svoji rodinu a přátele jídla inspirovaná italskou kuchyní.

Produkty až do domu

Vybrané účastníky čeká večer s jídly, která si opravdu vychutnají. Zdarma vám bude domů doručen balíček s novinkou na trhu Knorr Bohaté bujóny. Kromě kuřecího, zeleninového a hovězího bujónu ve svém testovacím balíčku najdete také další ingredience nezbytné pro přípravu dvou tradičních italských specialit z rýže a těstovin – risotto con funghi a tagliatelle con speck.

2_copy

Vařit z vody během italského večera rozhodně nebudete. Testovací sada obsahuje kromě surovin také recepty, které pro tuto výjimečnou příležitost připravil šéfkuchař Emanuele Ridi. Vítanou inspirací vám jistě budou i videa s návodem, jak italské risotto a těstoviny připravit. Videorecepty, stejně jako další nezbytné informace najdete na www.brandnooz.cz.

Večeře od Emanuela Ridiho

Účastníci, kteří vášnivě rádi vaří a připravená jídla se stejnou vášní fotografují, mohou zaslat fotografie dokumentující průběh vaření s Knorr produkty a vyhrát večeři pro dvě osoby v hodnotě 3000 Kč v restauraci Da Emanuel. Jejím majitelem není nikdo jiný než Emanuel Ridi, oblíbený televizní šéfkuchař a mistr autentické italské kuchyně. S trochou štěstí uvaří ty nejlepší italské speciality i vám!

Novinky pro odvážné gurmety

brandnooz.cz je portál s novinkami, které se objevují na trhu potravin. Registrovaní uživatelé se účastní pravidelných ochutnávek nových produktů v pohodlí svého domova a následně produkty na portálu hodnotí, komentují a doporučují dalším uživatelům. Registrace je bezplatná.