Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

3 masky, které vaši pleť připraví na léto

V červencovém vydání Marianne jsme si pro vás připravili masku na obličej 7th Heaven. Vyzkoušejte lákavou zlatou oční masku redukující kruhy a otoky pod očima Gold Radiance Eye mask, pečující masku pro zralou pleť Collagen Wrinkle Filler nebo čistící masku Deep Pore Cleanse. Která bude pro vás ta pravá?

7th Heaven RenewYou Zlatá maska na váčky pod očima

7th Heaven zlatá maska na váčky a kruhy pod očima oživuje unaveně vyhlížející oči, pomáhá redukovat výskyt tmavých kruhů i váčků pod očima. Obsahuje koenzym Q10 a extrakt ze sojových bobů. Pro lepší výsledek uložte proužky před použitím na 10 min. do lednice. Nechte je pak po aplikaci působit 15-20 minut. Proužky odstraňte a jemně vklepejte zbylou esenci do pokožky.

pleťová maska 7thHeaven

7th Heaven RenewYou kolagenová krémová maska

Tato maska je obohacena mořskou řasou Pelvetia, která zvyšuje tvorbu kolagenu a posiluje spodní vrsty pokožky. Jak ji nanést? Umyjte a osušte obličej. Aplikujte masku na obličej a krk, vyhněte se oblastem kolem očí a úst. Nechte působit 10-15 minut a poté vmasírujte do pokožky.

7th heaven pleťová maska

7th HEAVEN Renew You Bahenní maska pro čistění pórů

Detoxikační jílová maska 7th Heaven Renew You pro hloubkové čištění pórů s výtažky z leknínu. Jemně čistí nečistoty, zanechává pokožku viditelně jemnější a zářivější. Maska využívá technologie tekutých krystalů.

pleťová maska 7th Heaven

Pleťové masky 7th Heaven jsou nyní k dostání s červencovým číslem Marianne. Objednejte si ho až domů do schránky s poštovným zdarma na www.marianne.predplatsi.cz.

 

Titulka Lenny