Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Co ženy přitahuje na mužích nejvíce?

Nejenom v současné době je stále více obtížné najít si partnera, který by vyhovoval vysokým nárokům žen. Jsou zde jistě ženy, kterým ,,stačí,, hodný kluk, ale upřímně, která z vás by nechtěla hodného, pracovitého a navíc krásného muže? V dnešním článku si vezmeme na mušku nejen hezké muže, ale také úspěšné, chytré a stylové. Podíváme se, jak se dnešní muži oblékají, jak se chovají a co je pro ně důležité. Ženy mohou načerpat inspiraci a zaměřit se na opravdu důležité věci.

Styl a moderní outfit dnešních mužů

Muži dávají v současné době přednost několika vlastnostem oblečení. Jedná se o eleganci, ležérnost a pohodlnost. Ne vždy musí mít výsledný outfit všechny tři vlastnosti najednou, ale jistě to není na škodu. Muži mají několik basic kousků, které střídají a kombinují dohromady. Mají vyhlídnuté outfity na různé příležitosti a jen málokdy svůj styl mění. Mezi nejoblíbenější kousky patří džíny, trika, tepláky, baggy kalhoty a také svetry a kabáty. Svetr a kabát zažívá velmi úspěšné období, protože se hodí na kombinaci nejenom s džíny, ale také jako doplněk ležérního neformálního stylu.

Ideálním dárkem pro moderního muže budou doplňky k elegantnímu outfitu. Zkuste pořídit svému panu božskému hodinky, manžetové knoflíčky či výrazný pásek. Ale to předbíháme, nyní se zaměříme spíše na to, jaký styl oblékání se ženám líbí.

Ženy milují nadčasové elegány a pohodáře. Takže u mužů nejsou tabu ani roztrhané džíny ani sako s jogger kalhoty. První dojem je klíčový, a proto stále více mužů volí nejen pohodlné tepláky, ale také oblečení, které dokáže zvýraznit přednosti.

Info ikona
Sazka

Fyzické vlastnosti, které ženy milují

Úsměv, zuby, oči, široká ramena, pevné paže a sexy zadek, to jsou vlastnosti, které jsou na první pohled vidět a ženy neskutečně přitahují. Je jedno zda má muž všechny tyto vlastnosti nebo jen jednu, důležité je, jak moc umí svůj vzhled prodat a jak působí celkově. Na detailech záleží, a proto má šanci jakýkoliv muž, jestliže má alespoň jednu fyzickou přednost. A neznáme žádného, který by alespoň jednou věcí nezaujal.

Charisma a první dojem

Charisma se nedá naučit, je to zvláštní rys, který musí mít muž v sobě. Muž, který má charisma nemusí být vyloženě krasavec, ale něco vás na něm tolik zaujme, že nedokážete myslet na nic jiného. Charisma je zkrátka neviditelná vlastnost, která dokáže nejenom zaujmout, ale také upoutat a už nepustit. Muži, kteří mají přirozené charisma, jsou sympaťáci již od pohledu. Mají dar, který ženy přitahuje napříč generacemi. Většina herců a zpěváků má neuvěřitelné charisma, které dokáže připoutat k TV nejednu ženu.

Je to sice velmi zvláštní, ale stále dělá nejvíce první dojem. I když se ženy snaží na první dojem nedávat, je stále velmi důležitý. Pokud vám na první pohled nebude muž sedět, je těžké toto dogma vymazat. I hezký muž totiž může být milý a věrný. Ruku v ruce s prvním dojmem jsou zde také tvrzení, která se jen těžko mažou. Jako třeba ,,fakt,, že hezký muž je nevěrník, chytrý muž je ošklivý a tlustý muž je líný. Opak může být pravdou. Proto je důležité nedávat na první dojem, ale muže více poznat. I několik schůzek nemusí jeho pravou tvář odhalit.

Info ikona
Sazka

Umí se dnešní muži chovat?

Jestliže bereme generaci, která v současné době teprve dospěla, jsou zde muži, kteří mohou více myslet na sebe. Je to dáno nejen výchovou, ale také současnou volností a celkovým životním stylem. Muži, kterým je kolem 25 let mohou působit jako machýrci, kteří se neumí chovat a záleží jim jen na sobě. Stále ale platí pravidlo, že ne všichni jsou takový. Muži, kterým je více než 30 let a jsou svobodní, se budou jen velice těžko přizpůsobovat. Byli zvyklí žít staromládeneckým životem plného práce nebo večírků. Žena může být příjemným zpestřením, ale pokud muž není připraven na život ve dvou, není v moci ženy jej převychovat.

Uspět ve výběru je dnes náročné

Nastínili jsme vám zde pár tipů, které jsou pro ženy důležité. Ovšem stále platí nejdůležitější věc, kterou vám chceme na závěr prozradit. Co ženy přitahuje na mužích nejvíce? Každou ženu něco jiného, každou ženu jiný muž a každého muže jiná žena. Proto není možné napsat, že ideálem je blonďák s hnědými oči, sportovní postavou, který obléká ležérní pánské oblečení. Vždy bude záležet na konkrétní ženě a to je dobře. 

Související články

Krása
Nejen pro ženy 50+: Nejlepší neinvazivní omlazovací metody, které konkurují i klasickému botoxu

Nejen pro ženy 50+: Nejlepší neinvazivní omlazovací metody, které konkurují i klasickému botoxu

Krása
Jak se v létě nalíčit k vodě: Zjistěte, jaký make-up zvolit a čeho se rozhodně vyvarovat

Jak se v létě nalíčit k vodě: Zjistěte, jaký make-up zvolit a čeho se rozhodně vyvarovat

Krása
Vlasové trendy 2024: Jak se učesat do horkého počasí? Inspirujte se retro stylem Brigitte Bardot nebo baletkami

Vlasové trendy 2024: Jak se učesat do horkého počasí? Inspirujte se retro stylem Brigitte Bardot nebo baletkami

Krása
Nejkrásnější účes roku 2024 vhodný na dovolenou: Vytvořte si romantické plážové vlny

Nejkrásnější účes roku 2024 vhodný na dovolenou: Vytvořte si romantické plážové vlny