Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jaké barvy vlasů budou letos na jaře trendy?

Info ikona
Vlasy

Jste objednaná ke kadeřnici a přemítáte, jakou barvu na vlasy zvolíte? Vybrali jsme pro vás nejzásadnější trendy barvy, které budou vládnout letošnímu jaru a létu.

Zdá se, že odzvonilo dobám, kdy všechny ženy prahly po platinové blond nebo výrazné zrzavé barvě. Naopak, v posledních letech se do popředí zájmu dostává boj za přirozenou barvu vlasů. A jinak tomu nebude ani v letošním roce. Pokud tedy máte přirozeně krásné hnědé, zrzavé nebo blonďaté vlasy, máte vyhráno! V opačném případě můžete svou kadeřnici poprosit například o brondes, trend, který si pohrává s odstíny a vytváří specifickou barvu na pomezí blond a brunet. O pozornost si říká také sytě hnědá barva – přezdívaná pařížská bruneta. Ano, přesně takové vlasy nosí Lily Collins, představitelka Emily ze seriálu Emily in Paris. Nutno dodat, že v letošním roce nepřijdou zkrátka ani ombre nebo balayage techniky, avšak i v jejich případě půjde o „přirozenější“ podobu.

Mohlo by se vám líbit

Čas na šedé vlasy

Zapomenout nemůžeme ani na šedé vlasy, které už dávno nejsou synonymem „stáří“. Španělská královna Letizia, hollywoodská hvězda Salma Hayek nebo oscarová herečka Helen Mirren. To je jenom malý výčet slavných žen, které se rozhodly pro přirozenost a ukazují, že šediny jsou nedílnou součástí lidského života. Jejich přístup k šedivým vlasům rozhodně není ojedinělý. Také vlasové trendy reagují na volání po přirozenosti, a tak čím dál tím častěji vídáme ženy, které se pyšní bujnou šedivou kšticí nebo vlasy, ve kterých se leskne několik pramínků šedin. A protože po takových vlasech touží i ženy, které ještě šediny nemají, vznikl nový kadeřnický termín, a zároveň trend, s názvem grombréVšechny trendy barvy vlasů najdete v naší galerii. 

Trendy barvy vlasů
Zdroj článku