Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní styl Lily Collins: Z nenápadné dívky módní divou

Info ikona
Lily Collins módní evoluce

Herečku Lily Collins v poslední době nejvíce proslavila role Emily Cooper v seriálu Emily in Paris. Její styl si proto teď nejčastěji spojíme s jedinečnými módními kreacemi, které fanoušky seriálu rozdělily na dva tábory. Buď je milují, nebo nenávidí. Dost ale o seriálu, my jsme se u příležitosti narozenin dcery Philla Collinse zaměřili na její osobní styl. A můžeme říct, že mnoho outfitů by jí Emily záviděla.

Karolína Peřinová | 18. 03. 2022

Poprvé jsme mohli herečku zaznamenat na filmové a televizní scéně v roce 2009. Tehdy dvacetiletá Lily vyznávala velice dívčí styl, který od té doby vyspěl do ženské elegance. První outfity na červeném koberci se nesly v duchu vintage. Minišaty, punčochy, boty na podpatku s kulatou špičkou a spousta kytek. Tak vypadal její signature look.

Jak filmové role přicházely, tak se měnil i její styl. Při natáčení filmu The Mortal Instruments si oblíbila drsnější looky a často oblékala kožené nebo koženkové kousky. Film Sněhurka z roku 2012 ji naopak nasměroval úplně na opačnou stranu a Lily se vzhlédla v princeznovských a korzetových šatech. Nezapomeneme např. na šeříkové ombré šaty od návrháře Elie Saab nebo vyšívané šaty s růžemi do Zuhaira Murada.

Info ikona
Elie Saab Lily Collins

Později svůj šatník ráda ozvláštnila mužskými prvky. Na akci Cartier si v roce 2012 oblékla černý oblek od Dolce & Gabbana se šifonovou halenkou a v roce 2015 vínový saténový oblek s černým topem. A jestli si Lily Collins někdo nevšiml do roku 2018, tak po Met Gala se mu navždy vryla do paměti. Díky svému outfitu od Givenchy Couture byla totiž označena jako jedna z nejlépe oblečených žen večera.

Prohlédněte si módní evoluci Lily Collins v naší galerii. 

Styl Lily Collins