Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Krása podpořená prebiotiky. Bojují za naše zdraví i krásu

Info ikona
dokonalá pleť

Osvědčené krémy, masky, postupy i kosmetické vychytávky, to vše s občasným otestováním nějaké zajímavé novinky – v tom spočívá péče o sebe každé z nás. Pomoci s tím, abychom vypadaly mladistvě, přitažlivě, a hlavně abychom byly spokojené samy se sebou, nám může i prebiotická kosmetika a správně vybrané doplňky stravy.

Promotion | 3. 06. 2024

Prebiotická kosmetika je jedním z posledních hitů v péči o sebe. Její síla spočívá v tom, že posiluje pleť a zpomaluje její stárnutí. Doktorka Anna Brandejs, která stojí za unikátní řadou kosmetických produktů i doplňků stravy ANNA BRANDEJS, se právě na tuto oblast zaměřila.

Zatímco probiotika – kultury mikroskopických organismů, které jsou pro náš organismus prospěšné, většina z nás zná a užívá, prebiotika možná teprve poznáváme. Jsou coby rostlinné látky zdrojem potravy pro skupinu bakterií přirozeně se vyskytující na povrchu kůže.

Info ikona
dokonalá pleť

Aby náš organismus byl v kondici, musí mezi těmito bakteriemi panovat rovnováha. Kosmetické přípravky s prebiotiky ji podporují, harmonizují rozvoj přesně těch bakterií, které jsou pro ni prospěšné. A výsledek je vidět – pleť je zdravá krásná.

Noc je pro pleť důležitá

Prebiotická kosmetická řada ANNA BRANDEJS zahrnuje hned několik výrobků, kterou vede Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS, tedy noční omlazující hydratační krém. Stojí za redukcí vrásek, minimalizací nadměrné pigmentace, vyhlazením hrubé a suché pleti, pleť navíc zpevní, hydratuje ji a podpoří její pružnost. A pozor, zapomenout nesmíme na vliv krému na rozšířené póry, ale ani na úlevu od podráždění, odstranění začervenání a v podstatě celkovou regeneraci.

Info ikona
dokonalá pleť

Noční péče o pleť je velice důležitá a není radno ji podceňovat. V noci se totiž odehrávají všechny regenerační procesy, proto je výživa a hydratace zásadní a díky nočnímu krému intenzivnější a rychlejší. Probudíte se se zářící a dokonale hydratovanou pletí.

Skutečně hloubková péče

Na cestě za dokonalou pletí mohou pomoci i doplňky stravy značky ANNA BRANDEJS. Jednak maximalizují účinky kosmetické péče, a to díky kombinaci aktivních látek, a navíc přinášejí komplexní hloubkovou péči.

Představte si, že dopřejete svému organismu a pleti zároveň skutečnou bombu! Projeví se na vlasech, nehtech i pleti, posílí imunitu a cílí přesně tam, kde je potřeba. Tohle všechno dokáže Collagen+11 ANNA BRANDEJS, jehož účinky potvrzují svými zkušenostmi nejen spotřebitelé, ale také klinické testy. Jeho obrovským benefitem je vysoká čistota – nenajdete v něm žádné nežádoucí přidané látky.

Má vliv na naši pokožku, umí pracovat na jejím zpevnění, hydrataci a také chrání buňky před stárnutím. Jeho základní stavební složkou je hydrolyzovaný rybí kolagen typu I, který se pyšní vysokým stupněm vstřebatelnosti a také vysokým stupněm čistoty. Dalších 11 aktivních látek se vzájemně podporuje ve svém účinku, přičemž vitamín C, vitamín D, zinek a měď zároveň přispívají ke správnému fungování imunity.

Info ikona
dokonalá pleť