Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Laky na nehty, které budou HITEM léta!

V létě jsou povolené všechny barvy duhy, a tak se nebojte a popusťte uzdu fantazii. Letos nešlápnete vedle s žádnou barvou, ale přeci jen vám přinášíme trochu inspirace.

Markéta Vörös | 12. 06. 2017

1. Baby pink

Barva, kterou má doma ve skřínce snad každá žena, letí i letos v létě. Pokud si říkáte, že růžový lak už nemůže překvapit, mýlíte se. Že vám nehty mohou vonět jako svěží květinový parfém, dokazují laky od firmy Guerlain z kolekce La Petite Robe Noir. Neváhejte a vyzkoušejte odstín Pink Ballerinas. S tím nešlápnete vedle ani ve váš svatební den.

pink

GUERLAIN - PINK BALLERINAS


2. Barva tisíce moří

Ať už se rozhodnete pro pastelově modrý, azurový, temně modrý či mentolový odstín, neuděláte chybu. Škála odstínů modré, která je letos IN, je opravdu nekonečná. Lak na nehty značky Côte v barvě Středozemního moře vás letně naladí a jako bonus je veganský.

cote

3. Meruňková

Je to ten typ barvy, která vypadá skvěle pouze v létě. Tedy při předpokladu, že netrávíte zimu v Karibiku. Bronzově opálené ruce v kontrastu s meruňkovou vypadají famózně. Odstín High Class Affair od Essie vás o tom přesvědčí.

mer

4. Kanárkově žlutá

Kdy jindy ji nosit než v rozpálených letních dnech. Žlutá vám dodá energii a pozitivně vás naladí, i když budete muset přes den sedět v klimatizované kanceláři namísto opalování u bazénu. Sáhněte po odstínu Walking on Sunshine od Deborah Lippman a nebo Christian Louboutin v odstínu Chrome, který připomíná vzácný šperk.

žlutá

5. Jahodový džem

Variace červené jsou evergreenem mezi laky na nehty a letos tomu nebude jinak. Nosit se budou v odstínech jahodové, malinové a rybízové. Také jste dostali chuť na chleba s máslem a džemem? Do plavek držte linii a raději se podívejte po odstínu Groseille od francouzské značky Nailberry.

jahoda

ČTĚTE TAKÉ: Kombinujte jako profík: Sandálky a barva laku na nehty