Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nadčasová a přitom současná. Složitá a zároveň naprosto jednoduchá. Udržitelná vůně pro všechny ženy je na trhu.

Info ikona
prada paradoxe

Cítíte se někdy jako rozdvojená nebo dokonce roztrojená osobnost? Pak by vás mohl vystihovat luxusní parfém plný kontrastů.

Promotion | 5. 04. 2023

Ať už jste jakákoliv, padne vám jako ulitá

Řeč je o vůni Prada Paradoxe, která vyjadřuje neustálý vývoj ženy a její sebepoznávání hned v několika rozměrech. Ukazuje složitost a nabytou svobodu, která se dostaví, když přijmete, že ženskost je zkrátka nedefinovatelná a kouzelně záhadná. Jste kamarádka, partnerka, matka, manželka, dcera, manažerka, milovnice adrenalinu a třeba ještě vášnivá zahradnice? Každá z vás představuje ukázku různorodých osobností, které se neustále vyvíjí.

Prada tentokrát vsadila na stále stoupající trend – snahu o co největší možnou udržitelnost. Tu zařídila prostřednictvím znovuplnitelného flakonu, rycklovatelnými materiály a šetrnějším získáváním vonných esencí. A to jistě oceníte i vy.

Info ikona
Prada

Vůně kytice bílých květů s avantgardními rysy

Parfém je uzavřen v trojúhelníkovém flakonu a zahrnuje všechny paradoxní dimenze parfému a sebe sama. Flakon je ve tvaru původního ikonického loga značky Prada, ale vyniká trochu jiným způsobem. Od ostatních flakonů se liší svým provedením. To se nese v rytmu luxusu a populárního minimalismu.

Jeho tvar v sobě nese i symboliku vystihující myšlenku celé kampaně. Je sice nahnutý na stranu, ale přesto působí pevně a stojí stabilně. Ukrývá se v krabičce s QR kódem, díky jemuž můžete hlouběji prozkoumat svět Prada, když budete chtít. Pod kódem na vás čeká rozšířená realita, filtry nebo obsah ze zákulisí. Pradě se podařilo sladit kreativitu a odpovědnost, takže jednotlivé složky jsou získávané šetrně a z udržitelných zdrojů.

Samotný flakon je navíc možné doplňovat z náhradních náplní, což umožňuje snížit množství obalového materiálu. Obaly jsou recyklovatelné, včetně krabiček a flakonů.

Info ikona
esence vůně

Esence protikladů a kontrastů

Prada Paradoxe oslavuje mnohorozměrnost v souhře protikladů a prostřednictvím kontrastů nově definuje intenzivní smyslnost. Dominantní tóny neroli a jasmínu dolňují nadčasovou vůni kytice bálých květů, která se prolíná s čichovým podpisem akordů Ambrofix a Serenolide.

Ambrofix se obvykle používá ve vůních pro muže a jde o inovativní ambru získávanou biokonverzí z přírodních zdrojů a přináší tak silný, stabilní a autenticky dřevitý tón jantaru. Ambra se získává z cukrové třtiny, nikoliv ze šalvěje.

Prada Paradoxe také přichází s novou technologií – extrahuje vůni poupěte neroli ještě před jeho otevřením. Serenolide je jednou z nejpronikavějších vůní na světě a jde o molekulu pižma. Voní intenzivně a intimně a je patrná hned mezi svrchními tóny.

 

Tak co myslíte, bude se vám líbit? Tady máte její charakteristiku.

Druh vůně: květinová, orientální

Hlava: kalábrijský bergamot, mandarinková esence, hruškový akord
Srdce: esence z neroli a esence z pupenů neroli, absolut z květu tuniského pomerančovníku, absolut z květu jasmínu pravého
Základ: jantarový akord (Ambrofix), pryskyřice z laoského benzoinu, madagaskarská prémiová bourbonská vanilka, bílý pižmový akord

Info ikona
PRADA PARADOXE

Božská Emma

Tváří celé kampaně Prada Paradoxe se stala Emma Watson. Ta dokonale vystihuje moderní ženu, která je zástupkyní desítky rolí. V povedeném reklamním spotu si nejen zahrála, ale navíc ho i sama režírovala. Spot je jejím osobním vyjádřením a vhledem do mnoha odlišností její osoby. Emma je umělkyně, aktivistka, herečka a především žena – všechny tyto aspekty v ní pulzují a není možné je definovat. Paradox, že?

Měření