Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nové a účinnější složení kosmetiky pro všechny typy vlasů

Info ikona
Správná péče o vlasy

Hledání toho správného přípravku, který si žádají právě vaše vlasy, je občas běh na dlouhou trať. Nabídka na trhu je široká a ne každá kosmetika lahodí všem kadeřím. Jak tedy vybrat tu správnou kosmetiku, aby vaše vlasy byly opravdu korunou krásy?

Promotion | 13. 05. 2024

Správná volba kosmetiky může být klíčem k nádherným, zdravým a zářivým vlasům. Nejdůležitější je znát svůj typ vlasů a dle toho vybírat přípravky, které cílí na jejich specifické potřeby a dbát na pravidelnou péči s kombinací různých přípravků pro komplexní ošetření. Důležité je také investovat do kvalitnější kosmetiky, která bude vlasům prospívat dlouhodobě. Jednou takovou je značka TRESemmé, která pečuje o vlasy už dlouhá desetiletí a za tu dobu si získala postavení spolehlivého partnera žen po celém světě, který jim přináší nejen krásu, ale také sebedůvěru.

Příběh krásných a zdravě vypadajících vlasů se začal psát už v roce 1948. Právě tehdy renomovaná americká kadeřnice Edna Emme založila značku vlasové kosmetiky TRESemmé. Název značky vychází z jejího jména, přičemž původní francouzské sousloví très aimé, které si k tomuto účelu upravila, v překladu znamená „milovaný“.

Letos nastal čas na další důležitý krok v historii této značky a to je kompletní relaunch, který je patrný na první pohled i první vyzkoušení. Kromě modernějšího designu je novinkou i vylepšené složení, které využívá ty nejmodernější technologie současnosti, a širší nabídka produktů v XXL velikosti. Ať už tedy vaše vlasy trápí jakýkoli problém, v této nabídce si určitě najdete to pravé.

Výběr správného přípravku je snadnější

Nové obaly přípravků TRESemmé jsou elegantnější, ale i praktičtější. Jejich vzhled je nyní jednotný, ale díky výraznějšímu barevnému rozlišení jednotlivých řad je snazší rozpoznat jejich účinky. Na první pohled je tak jasné, jaké účinné látky produkt obsahuje, a tím pádem i pro koho je určený. Hledání toho správného přípravku, který si žádají právě vaše vlasy, je tak nyní výrazně jednodušší.

Tak například řada TRESemmé Hydrate & Purify označená tmavě zelenou barvou přináší intenzivní hydratační efekt díky kyselině hyaluronové, červený label mají produkty TRESemmé Revitalise Colour, které ochrání barvené vlasy díky tomu, že obsahují vyživující ibišek a zároveň UV filtr. Myslelo se přitom nejen na přední stranu obalu, ale i na tu zadní, která je nyní přehledněji uspořádaná a zákazník tak hned vidí, v čem tkví kvalita na úrovni profesionální péče ze salonu.

Účinnější složení, krásnější vůně

Ještě více vás však bude zajímat, že všechny produkty TRESemmé přicházejí také s vylepšeným složením vyvinutým pomocí těch nejmodernějších technologií. Díky patentované technologii Pro Style dosáhnete dokonale hladkých a nebývale poddajných vlasů. Nové složení obsahuje aminokyseliny, které posilují vlasy zevnitř, a také ceramidy, jež vlasy chrání a uhlazují zvenčí.

Novinkou jsou také propracovanější vůně přípravků TRESemmé. Například šampon a kondicionér TRESemmé Biotin Repair přináší kromě regeneračního účinku také vůni frézií, bergamotu a pralinek. Řada TRESemmé 24h Volume pro větší objem voní po broskvích, jasmínu a jantaru, z řady pro vlnité vlasy TRESemmé Flawless Waves ucítíte švestku, kokos a vodní lilii.

Info ikona
TRESemmé Biotin Repair

Větší je lepší

Značka TRESemmé vyslyšela přání zákazníků, kteří volali po svých oblíbených přípravcích ve větším XXL balení a uvedla na trh balení, které obsahují 685 ml produktu. Jejich nabídka je tak nyní výrazně širší a ve větší verzi jsou k dostání i produkty TRESemmé Biotin Repair a Keratin Smooth, které patří k těm nejoblíbenějším.

Měření