Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Otestujte s námi nové sérum od Clarins, které nezanechává mastný film

Info ikona
clarins

Hledáte ucelenou péči proti stárnutí? Otestujte s námi sérum Double Serum Light Texture od francouzské značky Clarins, díky kterému může vaše hledání skončit.

Promotion | 10. 05. 2023

Ve světě pečující kosmetiky existuje několik ikonických produktů. A právě k těmto ikonám bezesporu patří sérum Double Serum od francouzské značky Clarins, které bojuje proti stárnutí už více než 35 let. Značka Clarins ale naslouchá ženám a jejich potřebám, a proto přináší na trh novinku Double Serum Light Texture, tedy lehkou verzi svého ikonického produktu Double Serum. Nové, rychle se vstřebávající složení je výjimečné tím, že nezanechává mastný film a navíc se hodí pro všechny věkové kategorie. Obzvláště ho ale ocení ženy, které mají smíšenou až mastnou pleť.

Výjimečně lehké složení

Srdcem dvojitého biomimetického [Hydric + Lipidic] systému Double Serum Light Texture je nová olejová fáze, která je prchavější, ale stejně účinná. Kombinuje novou trojici ultralehkých molekul vybraných pro jejich těkavost: „těkavé“ oleje, které přenášejí aktivní složky na pleť a poté mizí a zanechávají okamžitě efekt „nahé pleti“ bez zbytkového filmu. I díky tomu dochází k dokonalému rozptýlení účinných látek bez pocitu mastnoty na pleti. 

Info ikona
clarins

Zodpovědné sérum

Double Serum Light Texture od Clarins se pyšní nejen účinným složením, ale také udržitelným smýšlením. Důkazem je ekologický dvojitý flakon, papírový obal z udržitelně obhospodařovaných lesů a absence příbalového letáku. Flakon navíc obsahuje dávkovač na míru, který dodává přesně potřebné množství, aby se zabránilo nadměrné spotřebně produktu. Samotnou třešničkou je, že maximální počet složek je přírodního původu.

Otestujte Double serum Light Texture

Zaujalo vás sérum Double Serum Light Texture? Patnáct z vás ho může otestovat doslova na vlastní kůži. Stačí, když níže vyplníte registrační formulář. Vybraným testerkám se následně ozveme a zašleme jim produkt na otestování.  

Měření