Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Otestujte s námi novou anti-age masku od značky Nivea

Info ikona
Nivea

Co se dá zvládnout během 10 minut? Dojít přes ulici na nákup, vybrat si online nové šaty… anebo se zbavit vrásek!

Promotion | 14. 06. 2021

Novým trendem v péči o pleť je působení chladu. Ten zpevňuje, tonizuje a vyhlazuje pleť. Stimuluje krevní oběh a okysličuje, což podporuje syntézu kolagenu a elastinu. Pleť je pak obnovená, pevnější na dotek a póry jsou méně viditelné. Oblíbená kosmetická značka Nivea proto vyvinula první anti-age masku, která byla inspirovaná kryo-pleťovou terapií a je skvělým doplněním pečující omlazující rutiny. Remodelační textilní kryomasku Cellular Elasticity Reshape můžete použít, kdykoliv to pleť vyžaduje nebo kdykoliv chcete okamžitě vypadat krásně.

Chladem proti stárnutí

Buňky aktivující jednorázová maska obsahuje kyselinu hyaluronovou, kolagen a elastinový booster, které zpevňují pleťové kontury. Stačí ji jen vložit na deset minut do lednice a pak nechat 10 minut působit. Po použití jsou kontury pleti pevnější, vrásky a linky jsou vyhlazenější a v pleti dochází k větší mikrocirkulaci a obnově pleťových buněk.

Info ikona
Nivea

Vyzkoušejte ji

Nyní hledáme 50 z vás, které budou chtít novou pleťovou masku otestovat. Stačí se zaregistrovat do formuláře níže a dvě remodelační textilní kryomasky Cellular Elasticity Reshape k vyzkoušení mohou být vaše.