Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Potřebujete oživit svůj odstín vlasů? Nebojte se domácího barvení.

Info ikona
Darina Sieglová

Ve víru každodenních událostí je náročným úkolem i objednání se ke kadeřníkovi, natož pak samotná návštěva salonu, která bývá vždy otázkou několika hodin. Rychlým a snadným řešením může být barvení v pohodlí domova.

Promotion | 24. 08. 2023

Zakrytí šedin, prozáření odstínu nebo menší změna – všechno tohle zvládnete s jistotou i doma. Pečující barvy na vlasy Palette Intensive Color Creme dokážou vytvořit přesně takový efekt, jaký jste si vysnila. Když dodržíte pár jednoduchých pravidel, nemusíte se obávat nerovnoměrných fleků nebo dokonce zničení vlasů.

Nikdy se doma nesnažte radikálně měnit svůj přirozený nebo aktuální odstín, vždy je potřeba myslet na opatrnost. Pokud tedy toužíte jako hnědovláska po blond hřívě, raději na to jděte postupně. Neměla byste jít dál než o dva odstíny vašeho stávajícího tónu vlasu. Dlouhotrvající barvy totiž zůstávají na vlasech opravdu dlouho, proto si své kroky opravdu důkladně promyslete, ať se vyhnete zklamání.

Info ikona
barvy na vlasy

Roky osvědčená klasika

Redaktorka časopisu Apetit, Darina Sieglová, používá barvy Palette Intensive Color Creme už léta. „Barvení doma mi dává absolutní svobodu. Vyhovuje mi, že si vlasy můžu obarvit kdykoliv potřebuji nebo mám čas. Nejčastěji je to kvůli odrostům, čas prostě nezastavíte. Na samotné aplikaci nevidím nic složitého. Bez očí pana fotografa bych řekla, že si prostě barvu „napatlám“ nejdříve na odrosty, nechám působit a pak nanesu zbytek barvy po celé délce vlasů. Barvu nechám působit dle návodu a během té doby buď uklízím, vyřizuji pracovní povinnosti nebo si lehnu do vany s knížkou. V současnosti mám vlasy delší než obvykle, takže jedna krabička vyšla tak tak. Příště si pořídím raději dvě. Barvu Palette používám už léta a jsem moc spokojená. Mým favoritem jsou mahagonové odstíny.“

Info ikona
Darina Sieglová

Chuť na něco nového

Domácí barvení si vyzkoušely také naše čtenářky. „Dcera Karolína chtěla vyzkoušet jiný odstín vlasů, a protože si pamatuji, jak moc ráda a často jsem dříve experimentovala s barvou vlasů já sama, domluvily jsme se na domácím barvení. Pojaly jsme to jako takovou naši holčičí siestu. Zatímco já jsem si vybírala z odstínů barev vycházejících z mé přírodní barvy vlasů, Karolína byla odvážnější a vyzkoušela sytější odstín s výrazným akcentem červené. Barvení s Palette je hračka a myslím, že to určitě nebyl náš poslední experiment“, říká Markéta.

Info ikona
Čtenářky

Stále lepší

Palette Intensive Color Creme se nyní pyšní vylepšenou a ještě více pečující recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů, díky čemuž je chrání proti vyblednutí. Nová MULTI-CARE receptura díky keratinu, panthenolu a regeneračnímu séru navíc chrání vaše vlasy a poskytuje jim komplexní péči během barvení i po něm. Příjemně vás překvapí kromě výdrže a intenzivních odstínů i vůně samotné barvy.

Info ikona
Darina Sieglová

S.O.S. záchrana

Značka Pallette pro vás připravila i novinku, která vás zachrání v případech, kdy potřebujete zakrýt odrosty – a to opravdu rychle. Můžete je snadno zapudrovat smývatelnými pudry, neboli vlasovými korektory Palette Root Retouch. Odrostlé vlasy díky němu perfektně splynou se zbytkem účesu, a tak vám zaručí přirozeně vypadající vzhled až do dalšího umytí šamponem.

Funguje na stejné bázi jako pudr na obličej, a to i díky aplikátoru ve formě houbičky, která produkt nanáší rovnoměrně přesně tam, kde potřebujete. Je odolný i vůči potu a počasí, takže jde i o skvělou volbu třeba na letní dovolenou.

Na barvy Palette Intensive Color Creme "v akci" se můžete podívat v tomto videu. Půjdete do malého experimentu také?

Měření