Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Proč jsme se zamilovaly do nové řasenky Hypnôse Drama?

Info ikona
Hypnotizující pohled s novou řasenkou Lancôme Hypnôse Drama

Najít perfektní řasenku, která vaše oko zvýrazní, řasy prodlouží a navíc má dokonalé složení, vyžaduje čas a trpělivost. Naštěstí už půl století na trhu existuje řasenka, která tyto předpoklady splňuje. Seznamte se s Hypnôse Drama od Lancôme.

Promotion | 31. 05. 2024

Také máte své kosmetické zlaté grály? Produkty, za které byste položila ruku do ohně a které vás nikdy nezklamou? Mezi řasenkami si podobný titul vysloužila Hypnôse Drama od značky Lancôme, která byla kosmetickému světu představena už před 20 lety. Od té doby si ji zamilovali nejen vizážisté, ale také ženy napříč věkovými kategoriemi. V letošním roce se Hypnôse Drama opět vrací na scénu, a to s vylepšeným složením.

V čem nás nová Hypnôse Drama zaujala?

V poslední době si o pozornost říká trend, který nás baví - stírají se hranice mezi dekorativní a pečující kosmetikou. A tak se nová Hypnôse Drama dočkala inovativního složení, které obsahuje keratinovou péči, růži Black Baccara, jojobový olej a výtažek z růže stolisté. Toto pečující složení proniká do kutikuly řas a obnovuje oslabené vazby pro pocit posílených řas. Řasenka ale nezapomíná ani na svou primární funkci - zvýraznit a prodloužit řasy. S tímto úkolem si hravě poradí hluboké onyxové pigmenty, které přidávají na intenzivním a dramatickém vzhledu. Těšit se navíc můžete až na 17x větší okamžitý objem řasNechybí ani legendární kartáček ve tvaru písmene "S", který je speciálně navržen tak, aby řasy pokryl od kořínků až po konečky. Díky Hypnôse Drama docílíte extrémního objemu, maximální dramatičnosti a bezkonkurenční péče o vaše řasy.

Info ikona
Lancôme

Jak správně nanést a odlíčit řasenku?

Řasenku nejlépe aplikujte cik-cak pohybem. Podívejte se dolů do zrcadla, podržte štěteček řasenky u kořene řas a jemně ji zatřeste skrz řasy. Opakujte aplikaci ve vnějším koutku řas pro dosažení efektu kočičího oka.

A jak řasenku odlíčit? Sáhněte po dvousložkovém odličovači očí Bi-facil, který je díky svému složení vhodný i pro citlivé oči a uživatelky kontaktních čoček. Navíc si odličovač Bi-facil poradí i s voděodolnou řasenkou.

Pokud s výběrem nové řasenky potřebujete poradit, navštivte Lancôme Beauty Institute. V rámci služby Lash Anatomy vám zkušený personál pomůže s výběrem ideální řasenky pro vaše oči a prozradí vám i více o vašich řasách.

Řasenku Hypnôse Drama můžete zakoupit na stránkách Lancôme nebo ve zmíněném Lancôme Beauty Institute.

Info ikona
Nová řasenka Hypnôse Drama od Lancôme

[1]instrumentál test na 27 ženách

Měření