Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Řešení pro krásné dlouhé řasy, plné obočí i krásnější hřívu máte na dosah!

Info ikona
Sérum na podporu růstu obočí a řas Natucain

Patentované a účinné složení pro podporu růstu vlasů, řas a obočí. To přináší značka Natucain, jejíž produkty jsou čistě 100% přírodního původu.

Promotion | 19. 05. 2022

Značku Natucain založila Stefanie Seyda, absolventka Oxfordu, kterou od samého počátku vědecké kariéry poháněla touha přijít na to, jak podpořit růst vlasů udržitelnou a nechemickou cestou. Ve zdravotnickém průmyslu pracovala jako lékařka mnoho let, a tudíž znala nejen estetickou, ale také klinickou stránku problematiky. Produkty na podporu růstu vlasů se jí nakonec podařilo vyvinout: Doktorka Stefanie Seyda objevila účinnou látku MKMS24, která je určena speciálně pro vypadávání vlasů. Organický vzorec je odvozen ze složek 100% přírodního původu, jako jsou výtažky z bambusu, tymiánu a čočky. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že vzorec účinkuje prostřednictvím biochemického procesu, jehož cílem je usnadnit správnou výživu vlasových kořínků.

Info ikona
Sérum na podporu růstu vlasů Natucain

Nejnovější novací značky jsou séra na obočí a řasy. Přípravky, které představují dokonalé řešení pro ty, co chtějí získat delší řasy a hustší obočí. V souladu s hodnotami značky, stejně jako všechny ostatní produkty Natucain, jsou séra Lash & Brow 100% přírodního původu bez obsahu hormonů.

Sérum na obočí a řasy, která neobsahují chemii ani hormony

Díky tomu, že séra neobsahují žádné hormony, nedochází při jejich používání ke vzniku nežádoucích účinků, jako například zarudnutí očí, svědění či podráždění. Pro dosažení optimálního výsledku používejte sérum ráno a večer. Zatímco sérum na obočí se nanáší pomocí širokého kartáčku, který pokryje každý drobný chloupek, sérum na řasy se velmi snadno nanáší na linii řas pomocí menšího, precizního štětečku. Při důsledném používání se můžete těšit na první výsledky již po 6-8 týdnech.

Info ikona
Sérum na obočí a řasy Natucain

Blahodárné složení

Živiny, proteiny a vitaminy obsažené v účinné látce z čočky, bambusu a tymiánu stimulují růst u kořínků a vyživují chloupky až ke konečkům. Kromě těchto tří silných složek obsahuje sérum na řasy také oregano, které zlepšuje strukturu vlasů. Sérum na obočí naopak vyniká použitím cizrny jako další účinné látky, která obsahuje vitamín B6 a zinek, takže vlasové folikuly jsou dále posilovány. Nejsou zde použity žádné sulfáty, hormony, silikony ani parabeny a složení je zcela veganské.

Výsledky, které vám již brzy otevřou oči

Jejich průlomová, klinicky ověřená efektivita patentovaného složení pro růst vlasů zajišťuje o 54 % hustší obočí a o 52 % delší řasy. Séra na obočí a řasy nejsou navržena pouze k posílení a zvýšení hustoty vlasů, ale také k podpoře růstu nových vlasů a chloupků. 

Info ikona
Sérum na řasy Natucain

Séra Lash & Brow a revoluční vlasové tonikum Natucain seženete na e-shopu natucain.cz.

Měření