Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Rudá ikona: Zahalte své rty do vášnivých odstínů rtěnek

Info ikona
Červená rtěnka

Rudá rtěnka je jako vykřičník. Provokativní a sexy, ale zároveň elegantní. A je to ten nejrychlejší způsob, jak si dodat do života trochu vášně.

Markéta Vörös | 8. 02. 2021

Červená rtěnka je must-have produkt, který by měla každá žena vlastnit. Dokáže totiž i zdánlivě jednoduchý make-up pozvednout na vyšší úroveň. To ale za předpokladu, že zůstane pouze a jen na rtech. A to platí nejen u rudé, ale v podstatě u jakékoliv barvy, která je tmavší více, než vaše vlastní rty.

Info ikona
By Kilian

Ať už 14. února plánujete intimní večeři z vyhlášené restaurace, nebo se spoléháte na svůj kulinářský um, jedno je jasné – bez svůdně nalíčených rtů to nepůjde. My v Marianne preferujeme klasicky rudou, ale ke svátku lásky krásně ladí i něžně růžová nebo temně vínová. Pokud chcete jistotu, že rtěnka vydrží kromě večeře i případnou vášnivou noc, vybírejte si matné, dlouhodržící kousky. Po aplikaci je obtiskněte do ubrousku a lehce zapudrujte. 

Beauty tip: Tekuté rtěnky jsou většinou záruka toho, že vydrží na svém místě a to i po několik hodin. Bohužel je to často na úkor samotného vysušování rtů. 

Rudá vášeň
Mohlo by se vám líbit