Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Tajemství krásy podle Katy Perry! Kosmetické produkty, na které zpěvačka nedá dopustit

Info ikona
Katy Perry

Od vydání písně I Kissed A Girl uběhlo už neuvěřitelných třináct let! Přesto zpěvačka Katy Perry stále vypadá jako pětadvacetiletá dívka, která zpívá o polibku s višňovým nádechem. Nezbývá nic jiného, než nahlédnout do kosmetické taštičky Katy Perry a zjistit, díky kterým produktům dokázala zastavit čas.

Hádali byste, že Katy Perry oslaví 25. října své 38. narozeniny? Maminka dcery Daisy Dove Bloom, partnerka Orlanda Blooma, a především úspěšná zpěvačka přitom stále připomíná dvacetiletou popovou hvězdu. To, že během koncertování vypadá její make-up božsky, zřejmě nikoho nepřekvapuje. Mnohem větším překvapením je, že také v „civilu“ má Katy Perry zářivou pleť bez jediné chybičky. Mimochodem, důkazem je její role porotkyně v American Idol! Pojďme nahlédnout do její kosmetické rutiny a zjistit, na které produkty nedá zpěvačka dopustit.

Mohlo by se vám líbit

Oblíbené kosmetické produkty královny Alžběty II.

Jak vypadala kosmetická taštička královny Alžběty II.? Už teď vám napovíme, že hlava britské monarchie si nepotrpěla na velké experimentování, naopak dávala přednost léty osvědčeným produktům.
marianne.cz

1. Nepodceňuje čištění pleti

„Ve svých dvaceti jsem měla opravdu velmi špatnou pleť. Trpěla jsem na akné, které souviselo s nadměrným stresem i změnou životního stylu,“ vzpomíná Katy Perry. V tu dobu vyzkoušela všechno možné, co by jí od akné mohlo pomoci. Od laserového ošetření, obličejových mastí až po konzultace se specialisty na pleť. Nic z toho ale problém s akné nevyřešilo. Když už si Katy Perry myslela, že je její boj s akné prohraný, objevila se na scéně kosmetika, kterou jí doporučovali přátelé a známí. „Říkala jsem si, že není možné, aby mi tato kosmetika pomohla. Vždyť už jsem vyzkoušela všechno. Teď už je to více jak deset let, co používám kosmetiku Proactiv a můžu s čistým svědomím říct, že vyřešila můj problém s akné."

2. Oblíbený čistící olej

Patříte k lidem, kteří zuby nehty nechtějí používat olej na pleť? Vítejte v klubu, do kterého dříve patřila také Katy Perry. Následně ale dala šanci čistícímu oleji, a od té doby si nedokáže představit večer, během kterého by se neodlíčila právě olejem. „Nikdy nespím s make-upem. K mytí obličeje používám čistící olej Shu Uemura, který používám už několik let,“ řekla Katy Perry pro americkou Elle.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 3. Decentní kosmetická ošetření

Možná si vzpomínáte na dobu, kdy se internetem šířily zvěsti o tom, že Katy Perry podstoupila plastickou operaci. Zpěvačka ale všechny spekulace vyvrátila, a pouze dodala, že si pomocí laseru nechala upravit oblast pod očima. „Doporučila bych to všem, které trápí tmavé kruhy pod očima,“ dodala pro Refinery29. Zároveň je ale důležité dodat, že sama zpěvačka nechápe, proč je téma plastických operací stále tak probírané společností. „Samozřejmě je skvělé, když je člověk svým autentickým já. Pokud vám ale plastika nosu pomůže k většímu sebevědomí a budete se cítit lépe, pak směle do toho,“ míní Katy Perry.

4. Zaměřeno na stravu

Není žádným tajemstvím, že stav naší pleti z velké části vychází z toho, jak se stravujeme. V rozhovoru pro Refinery29 zpěvačka prozradila, že v minulosti bojovala s velkými chutěmi na sladké. „Miluji jídlo a když mám špatnou náladu, chci jenom zmrzlinu z fast foodového řetězce,“ přiznala Perry. Přesto dodává, že v posledních letech se snaží stravovat lépe, což znamená méně fast foodů a cukru, a více zdravých potravin. „I díky tomu můj obličej jenom září,“ uzavírá zpěvačka.  

Mohlo by se vám líbit

Akupunktura jako nový botox: Pomůže na vrásky, povadlou pleť i váčky pod očima

Několik tisíc let stará metoda zažívá renesanci. Nedají na ni dopustit Jennifer Aniston, Madonna, Kim Kardashian nebo třeba členové britské královské rodiny. Kosmetickou akupunkturu si zamiloval princ William i bývalá vévodkyně ze Sussexu Meghan.
marianne.cz
Mohlo by se vám líbit

Jako chameleon: módní i vlasové proměny Katy Perry

elle.cz
Zdroj článku