Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Krása

Z DENÍKU KOSMETICKÉ REDAKTORKY: Kokosové produkty, které zbožňuji!

Info ikona
kokos

Vůně kokosu mě v myšlenkách okamžitě přenese do exotických destinací Tichého oceánu. Na tyhle produkty nedám dopustit.

Promotion
Markéta Vörös | 22. 06. 2020

MUST-HAVE PRODUKT

Na tuhle masku jsem pěla ódy už několikrát a nedám si pokoj, je prostě božská! Obsahuje bio panenský kokosový olej, ricinový olej a navíc je obohacená o patentovanou formuli získanou ze zrnek rýže, která vlasům poskytuje ochranný štít před negativními vlivy slunečního a tepelného záření. Nejen, že voní jako ráj. Vaše vlasy budou po aplikaci hebké na dotek a hloubkově vyživené. 

jslkjfskjdlajkd
Kokosová maska na vlasy, OSTĒ, 200ml, 970 Kč

NOSTALGICKÉ ŠEDESÁTKY

Nečekejte kokosovou explozi, vůně Velvet Haze od Byredo není jen tak nedajaká vůně. Je neprvoplánová, postupně odhaluje ingredience jako je kokosová voda, kako nebo pačuli. Hypnotická a nespoutaná stejně, jako hippie šedesátky.

djksjfklsjj
Velvet Haze, Byredo, 50ml, 3150 Kč, Ingredients

TĚLO BOHYNĚ

Jestliže se nemůžete nasytit vůně kokosu, tyhle produkty si zamilujete. Nádherně voní a pokožka je po nich neskutečně hebká. Já ráda kombinuju tělový krém Korres s jejich sprchovým gelem - je to letní limitka, tak rychle pro ni!

sdkskjfkls
Tělový krém s vůní kokosu, Korres, 200ml, 320 Kč, prodává Profimed; tělové mléko s kokosovou vodou a mimózovým květem, Love Beauty and Planet, 400ml, 199 Kč, prodává dm drogerie

DO HLADKA

Se značkou Pure Fiji, která má kořeny na ostrově v Tichém oceánu, jsem se seznámila před několika lety. Okamžitě mě uchvátila smyslná vůně prouduktů a později i samotné produkty. Cukrový peeling obsahuje kokosový a makadamiový olej. Ach!

ncsdjkfhsdkhfk
Sugar rub Pure Fiji, 457ml, 1060 Kč

NĚCO NA ZUB

Kokos si dávám ráda nejen na tělo, ale i ho ráda konzumuji. Produkty od Wild&Coco mi kdysi donesla kolegyně Evička, od té doby pravidelně kupuji. Vyzkoušejte třeba kokosový kefír, ideální pro ty z vás, kdo trpí intolerancí na mléčné výrobky.

dkjsklyjal

 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion