Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Hygge se zabydlelo v rodinném domě na Vysočině

Info ikona
Rodinný domek ve skandinávském stylu

Michaela bydlí s rodinou v malé vesničce na Vysočině. Je milovnicí přírodních a světlých odstínů a svůj rodinný domek postavili s manželem svépomocí.

Terezie Benoni | 13. 02. 2021

Miluji skandinávský styl, hlavně hodně přírodních a světlých odstínů. Abych se doma cítila dobře, musí být vše vzdušné, světlé, čisté a s velkou dávkou pohodlí. Jsou pro mě důležité přírodní materiály, kterými se obklopuji a snažím se žít v duchu zero waste,“ vypráví Michaela, která žije i se svou rodinou v malé vesničce na Vysočině, obklopena krásnou přírodou a lesy.

Galerie: Rodinný domek ve skandinávském stylu
Mohlo by se vám líbit

Řídí se srdcem

Rodinný dům postavili s manželem před několika lety víceméně svépomocí. „Čeká nás ještě změna kuchyně, jinak snad velké změny v interiéru neplánujeme. Drobnější změny ale dělám pravidelně, občas pořídím nový kus nábytku a dekorace se střídají pravidelně,“ popisuje Michaela. „Nábytek je kombinace Ikey a různých e-shopů. Dekorace většinou pořizuji v e-shopech jako je Westwing, Bellarose, H&M HOME, Milky, Elarte, Bonami… Řídím se především srdcem. Miluji polštářky, vonné svíčky a různé svícny, zároveň se ale držím minimalismu, který vyznávám.“

Mohlo by se vám líbit

Zdoj: instagram.com/myneutralslove/