Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

za designem do Ostravy

Genius loci Dolních Vítkovic vám těžko popíšeme, tohle je prostě něco, co musíte zažít!

Ostravo, děkujeme a už jedeme! Vezměte nejlepší středoevropský design, přidejte úžasnou industriální atmosféru Dolní oblasti Vítkovic, přednášky hvězd jako je Rony Plesl nebo borci ze Studia Olgoj Chorchoj a možnost nakoupit originální vánoční dárky. A máte to: Meat Design!

Anna Černotová | 19. 11. 2018
Do industriálního srdce Ostravy se sjedou špičkoví produktoví designéři nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska, Polska či Maďarska.

Do industriálního srdce Ostravy se sjedou špičkoví produktoví designéři nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska, Polska či Maďarska.

Hlavní část téhle relativně nové (letos vstupuje do svého čtvrtého ročníku) akce, která si rychle získala dobré jméno, představuje značky, firmy a designéry, kteří se zabývají nábytkem, interiérovým designem a bytovými doplňky a v rámci přehlídky mají pouze výstavní expozice. Čeká tu na vás i Meat Design Market – prodejní část, kde designéři prezentují svou autorskou tvorbu zaměřenou na drobné bytové doplňky, papír, sklo, porcelán a šperky. A v neposlední řadě se v rámci Meat Desig Art představí přední designéři v kurátorských výběrových projektech a ukáží vám špičkový design v netradičním pojetí a překvapivých prostorech. 

Nebudou chybět workshopy, přednášky, filmové projekce a večírky. 

Nebudou chybět workshopy, přednášky, filmové projekce a večírky. 

A co ještě? V letošním ročníku pořadatelé poprvé zařazují část Meat Design Smart, zaměřenou na oblast smart technologií a internetu věcí (IoT). Uvidíte, jak se dá propojit skvělý design s chytrými pomocníky nejen v domácnostech. Genius loci Dolních Vítkovic vám těžko popíšeme, tohle je prostě něco, co musíte zažít! Kromě atmosféry a krásného neformálního a inspirativního prostředí dáváme palec nahoru také za skvělou pop up gastro zónu a dětský koutek s programem. Takže i vaše děti můžou Meat Design!

A tady nakoukněte, jak vypadaly tři dny plné inspirace a setkávání loni:


Meat Design, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava, 23. - 25. listopadu, základní vstupné 180 Kč v předprodeji a 220 Kč na místě, program a více informaví na Meatdesign.cz.