Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Jak na posílení imunity v období zvýšené hygieny

Posilněte si imunitu v náročném období. 

Současná situace nás nutí stále více vyhýbat se mikrobům a bakteriím, které by nás mohli ohrozit. Neuvědomujeme si však, že úplná likvidace bakterií vede sama o sobě ke snížení přirozené imunity. Jak ji vhodně posílit?

Promotion | 21. 04. 2020

Vzpomeňte si, když nás rodiče nechávali hrát si v blátě, konzumovat písek na pískovišti nebo vychutnávat si svačinu a dělit se o ni s ostatními kamarády. Pro mnoho rodičů je to v momentální situaci samozřejmě nemyslitelné. Neměli bychom však zapomínat na přirozenou imunitu, kterou získáváme hlavně tvorbou protilátek při setkávání se s nepříznivými vlivy prostředí a mikroby
 

Imunita díky zeleným superpotravinám

Zelené potraviny jsou často rozebíraným tématem a na světě existuje jen málo lidí, kteří by neznali chlorellu, spirulinu nebo zelený ječmen. Věděli jste, že chlorella zvyšuje fyzickou i duševní kondici? Chlorella skutečně stimuluje životní energii a zlepšuje metabolismus buněk. Patří mezi zelené superpotraviny s obrovskou zásobou vitaminů, minerálů, stopových prvků a bílkovin. Spirulina zase podporuje odolnost proti choroboplodným zárodkům a virům, takže chřipka si na vás při užívání zelených superpotravin netroufne. Všechny tyto zelené superpotraviny najdete v jednom komplexním produktu, kterým je Green Trio od TOPNATUR. Green Trio spojuje chlorellu, spirulinu a zelený ječmen v jednom unikátním přípravku na podporu imunity organismu. Díky svému zásaditému ph je produkt skvělým antioxidantem a pomáhá obnovovat acido-alkalickou rovnováhu v těle. 

Více o produktu najdete na www.topnatur.cz.

Více o produktu najdete na www.topnatur.cz.

Vitamín C jako složka zeleného ječmene

Velmi důležité je zařadit do vyváženého jídelníčku také velký obsah ovoce, potravin s vysokým obsahem vlákniny a vitamínu C. V obraně proti chřipkovému onemocnění totiž vede vitamín C na plné čáře. Kromě citrusů, které obsahují vitamín C v hojné míře, jej najdeme i v zeleném ječmenu. Osvědčený vitamín C, jenž je proslulý svou schopností posilovat imunitní systém hraje zásadní roli při tvorbě kolagenu, tedy proteinu, který najdeme ve všech pojivových tkáních v těle. Silná a celistvá pojivová tkáň nedovolí infekci, aby se dále v těle šířila. Ve spojení se zelenými superpotravinami jako je chlorela, spirulina a zelený ječmen je ochrana organismu téměř dokonalá

Osvědčený vitamín C je proslulý svou schopností posilovat imunitní systém. 

Osvědčený vitamín C je proslulý svou schopností posilovat imunitní systém. 

Dobrá nálada jako lék na všechny neduhy

I psychika nese svůj podíl na imunitě. V současné situaci je třeba své myšlenky a náladu udržet na pozitivní vlně. Děkujte za sluneční svit, choďte na zdravotní procházky a nepodléhejte depresi. 

 

V současné situaci je třeba své myšlenky a náladu udržet na pozitivní vlně.

V současné situaci je třeba své myšlenky a náladu udržet na pozitivní vlně.

Foto: pixabay.com