Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

S imunitou zaručeně pomohou probiotika

S imunitou zaručeně pomohou probiotika

Věděli jste, že probiotika jsou kultury mikroskopických organismů, které jsou pro náš organizmus prospěšné? Kromě toho, že pomáhají při trávení a zpracování potravy, mají vliv také na posílení imunity organismu.

Promotion | 15. 04. 2020

Často slýcháme, jak jsou pro náš organismus zdravá probiotika, což jsou zdraví prospěšné bakterie. Co to ale vlastně znamená? Probiotikum je mikrobiální součást stravy, která má při konzumaci v dostatečném množství příznivé účinky na naše zdraví. Probitotika do těla dostaneme z řady výrobků. Blahodárné jsou v pro nás v tomto směru zakysané mléčné výrobky, tvrdé sýry typu ementál, zelenina konzervovaná mléčným kvašením a čerstvá zelenina jako například kořeny čekanky, topinambury, česnek, pórek a cibule.
 Pořídit ale můžete kvalitní probiotika s maximálním účinkem. Probiotics 20 je první dvacetikmenové probiotikum v ČR, které má široké využití díky velkému počtu unikátních kmenů. Je vhodné při a po užívání antibiotik, k obnovení střevního mikrobiomu, k posílení imunity při virových onemocněních a při cestování. Zakoupíte ho na e-shopu www.topnatur.cz, ve vybraných lékárnách a prodejnách zdravých výživ.

Pořiďte si kvalitní probiotika a posilte tak svou imunitu. 

Prémiová probiotika chrání a obnovují střevní mikrobiom. Jsou velmi vhodné při virových onemocněních, při střevním diskomfortu nebo při užívání antibiotik.