Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Space Tower – skříň nejen na potraviny

SPACE TOWER – skříň nejen na potraviny

Skříň, která skýtá spoustu úložného prostoru, s možností variabilního pojetí vnitřku, a rovněž přístupu k uloženým předmětům ze všech stran – to je Space Tower firmy Blum. Máte výborný výhled ze všech stran. Pro bezúchytková čela jsou obzvlášť praktické oba způsoby otvírání od firmy Blum – mechanický i elektrický.

Promotion | 26. 09. 2019

Space Tower jako řešení pro praktickou potravinovou skříň s kováním od firmy Blum – s dvířky a variabilně naplánovatelnými vnitřními výsuvy, je možné realizovat v jakékoli výšce, libovolné šířce i hloubce. Také se vám stává, že si před vařením zapomenete připravit důležitou ingredienci a když je čas ji použít, nemůžete ji najít? Díky potravinové skříni Space Tower budete mít v zorném úhlu naprosto všechno a žádný předmět nemusíte vyndávat navíc, abyste se dostali k jinému. Jednotlivé zásuvky jsou snadno ovladatelné. Přestože jednotlivé výsuvy unesou až neuvěřitelnou zátěž 70 kg, je velmi snadné je otevřít. Navíc nikde nic nevypadne, zásuvky jsou vysoké a po stranách uzavřené. S přehlednou a variabilní organizací zásob vám pomůže praktické vnitřní dělení.

V potravinách teď budete mít dokonalý přehled.

V potravinách teď budete mít dokonalý přehled.

V případě Space Tower můžete využít všechny typy kování ze standardního sortimentu Tandembox, osvědčeného systému výsuvů Blum, nebo Legrabox, Box systému s rovnými boky. To zajistí jednotný design ve všech skříňkách v kuchyni, a zároveň také spoustu prostoru pro individuální pojetí a uspořádání. Novinku představuje varianta designu Legrabox free se zásuvnými prvky ze skla. Výsledkem je vzdušný, lehký, otevřený vzhled, díky kterému ještě lépe vidíme na uložené předměty. S elektrickou technologií otevírání Servo-Drive se do jednotlivých výsuvů dostanete i s plnýma rukama, stačí do nich pouze zlehka ťuknout třeba nohou nebo loktem. Zásuvky se také zlehka zavírají pomocí technologie tlumení Blumotion.

Podívejte se, jak jednoduché a přehledné je ukládání se Space Tower.

Space Tower najde využití nejen v kuchyni

Říkáte si, že by se vám taková praktická skříňka, do které snadno naskládáte vše potřebné, hodila třeba i v šatně, koupelně, nebo dokonce v dílně? Space Tower vám snadno poskytne obrovský úložný prostor a komfortní přístup, kdekoliv a na cokoliv potřebujete.

Space Tower není jen kuchyňská záležitost. Zpřehlední vám klidně i šatnu nebo koupelnu!

Space Tower není jen kuchyňská záležitost. Zpřehlední vám klidně i šatnu nebo koupelnu!