Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda a krása

Noste linky! Poradíme vám, jak si vybrat nejlepší odstín k barvě vašich očí

Linky toho dokážou tolik! Nejenom opticky zvětšit oči, ale při správném výběru také umí podtrhnout jejich odstín a rozzářit pohled. Zapomeňte na barevné kontaktní čočky a pusťte se do kouzlení s linkami.

Soňa Kotulková | 26. 07. 2016
MODRÉ OČI
Kontrastní odstíny, jako je zlatá nebo měděná snadno dokážou „vytáhnout“ modrou barvu, která pak působí ještě blankytnějším dojmem. 
Teplé metalické odstíny zvýrazní zlaté záblesky v duhovce a tak rozsvítí i opravdu chladné oči. Linky doporučujeme nanášet jen na vnejší 
strany očních koutků a linku veďte těsně u linie řas. 
 
Další odstíny, které vám budou slušet: terracotta, šampaňská, námořnická modř
 
HNĚDÉ OČI
Se zemitými odstíny nešlápnete vedle, když ale použijete jantarové nebo temně modré odstíny, oči tím více rosvítíte. Pokud chcete
trochu nenápadnější vzhled, zkuste tenoučké tekuté oční linky vedené těsně u řas. A jestli jste vždy používala černou tekutou oční linku, tak teď ji vyměňte za tmavě modrou. Uvidíte ten rozdíl!
 
Další odstíny, které vám budou slušet: šedá, fialová, kobaltově modrá
 
 
ZELENÉ OČI
V barevné spekru leží červená naproti zelené, proto si vybírejte odstíny s načervenalým podtónem. Granátová, amestově fialová a bronzová vypadají v kombinaci se zelenýma očima úchvatně. Pozor ale – tyto odstíny samostaně můžou působit unaveným dojmem. Co s  tím? Okolo linie řas nejprve nanést tenkou černou linku a teprve pak až barevnou.
 
Další odstíny, které vám budou slušet: mahagonová, čokoládová nebo lilková
 
OŘÍŠKOVÉ OČI
Tmavé odstíny dokážou vyzdvihnout zelené tóny v očích a také rozjasnit neutrální hnědou v duhovkách. Zkuste třeba tmavě zelenou linku nebo čokoládově hnědou. K tomu ještě použijte zlatou do vnitřního koutku oka. Nádhera!
 
Další odstíny, které vám budou slušet: bronzová, olivová, švestková
 
 
 
Noste linky! Poradíme vám, jak si vybrat nejlepší odstín k barvě vašich očí