Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

10 trendů uplynulého roku, které budeme nosit i v roce 2020

Rok 2019 se blíží ke konci, a tak je na čase se ohlédnout, které trendy se staly tak významnými, že je nepřestaneme nosit ani v roce nadcházejícím. A který trend jste si v uplynulém roce oblíbila vy?

Eliška Vrbová | 26. 12. 2019

Oversized saka přepásaná páskem, jednoduše střižené saténové splývavé šaty jak na večírek, tak k teniskám do ulic, kabelky tak malé, že se do nich sotva vejde pár drobných nebo kostkované motivy, kam jen oko dohlédne. Tyto a další trendy se v roce 2019 těšily obrovské oblibě a zaplňovaly jak Instagram, tak stránky módních časopisů.

Většina těchto trendů je ovšem vzpomínkou na devadesátá léta. Proto jste si možná nejednou řekla, že "tohle už se přece nosilo". Pak není nic jednoduššího, než sáhnout hluboko do skříně a staré dobré kousky opět vynosit. Je to rozhodně ten nejudržitelnější způsob, jak být stále trendy. A pokud vám některý kousek z následujícího výčtu přece jen chybí a toužíte po něm už delší dobu, nezapomeňte, že se blíží lednové výprodeje. I v těch vám ovšem radíme nakupovat s rozmyslem, abyste si šatník nezaplavila kousky, které neunosíte.

Kterých trendů se v roce 2020 rozhodně nehodláme vzdát, se dozvíte v následující galerii.