Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

19 nejlepších fashion momentů z Instagramu v roce 2017

Nejnovější trendy a žhavé novinky ze světa módy se dnes dozvídáme hlavně přes Instagram. Modelky, herečky, zpěvačky a další celebrity zde sdílí momenty ze svého každodenního života a my se jimi inspirujeme. Proto se hodí si zrekapitulovat celkem devatenáct looků a outfitů, které nás z nějakého důvodu na Instagramu v tomto roce zaujaly nejvíce.

Eliška Vrbová | 31. 12. 2017

Hlavním cílem mnoha modelek bylo na Instagramu nejen zaujmout, ale i přímo šokovat. To se rozhodně podařilo Kendall Jenner, která v dubnu přidala fotku před zrcadlem oblečená do skutečně vysokých oranžových kozaček sahajících až po boky z kolekce Vetements x Manolo Blahnik, ovšem nahoře bez.

 

Britská zpěvačka FKA Twigs v těchto zlatých Versace šatech vypadala jako Kleopatra moderní doby.

Bella Hadid naopak ukázala svou elegantní femme fatale tvář na fotce z projížďky na gondole v italských Benátkách.

Nejlepší kamarádka již zmíněné Kendall Jenner - Gigi Hadid - vzala v září instagramové lajky útokem fotkou ze zkoušky na módní přehlídku Fendi, kde seděla v první řadě vedle Michela Gauberta, oblíbeného DJe a instagramového baviče.

Takhle to vypadá, když spojí síly návrhářská legenda Donatella Versace s pěveckou star Lady Gaga. Kdo by téhle fotce nedal srdíčko?

Návrhářka Diane von Furstenberg si zkouší reprodukci uniformy sufražetky z kolekce vytvořené k seriálu Příběh služebnice (The Handmaid's Tale).

Tenhle červený outfit poskládaný ze značek Louis Vuitton a Supreme popsala stylistka Carlyne Cerf de Dudzeele jako svou uniformu na cestování. No, my bychom se za takovou také nezlobily.