Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

21 nejstylovějších bot, se kterými na party zazáříte

Možná už máte v diáři poznamenaných pár vánočních večírků, nebo třeba dokonce víte, kde budete letos slavit Silvestra. Proto už asi přemýšlíte, v čem na všechny ty akce vyrazíte a stylová obuv je samozřejmě základem každého dobrého outfitu. Vybrali jsme z našeho e-shopu dvacet jedna párů bot, ve kterých vás na party rozhodně nikdo nepřehlédne.

Eliška Vrbová | 8. 11. 2017

Samet, třpytky, flitry, metalické barvy a čím více, tím lépe. Období vánočních večírků a plesů si takové neotřelé materiály a barvy přímo žádá a nemusíte se jich vůbec bát. Oblečte si jednoduché šaty a k nim výrazné psaníčko v kombinaci s podobně laděnými botami. A nebo se klidně pusťte do kontrastních outfitů!

Sametové boty na podpatku jsou letos obzvlášť trendy a takové seženete například od britských značek Ted Baker nebo Dorothy Perkins. Obě nabízí i mnoho různých lodiček v metalických barvách, tedy zlaté, stříbrné, ale i lesklé růžové. Pokud se vám líbí spíš třpytivé modely, koukněte k rovněž britské značce Miss KG. Originální lodičky seženete ale i od značky Graceland, kterou prodává Deichmann.

Tak už jste si vybrala ty pravé?