Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

22 slunečních brýlí, s nimiž se nám snad už konečně podaří přivolat jaro

Máme tu téměř duben a jaro teprve začíná vystrkovat růžky. I přesto, že teploty zatím nejsou nijak závratně vysoké, slunce už svítí, a tak jsou sluneční brýle naprostým must-have kouskem tohoto období. Letos platí čím extravagantnější, tím lepší, proto jsme takových našli více než dvacet, ať máte z čeho vybírat!

Eliška Vrbová | 28. 03. 2018

S novou kolekcí slunečních brýlí přichází například francouzská značka Longchamp. Ta odráží hlavně snadno rozpoznatelný pařížský styl a ladnou sofistikovanost. Kousky jsou nadčasové, ženské, ale jejich styl je zároveň odvážný. V kolekci najdete zejména brýle geometrických tvarů, které kombinují eleganci, lehkost a francouzský šik.

S geometrickými tvary si pohrávají i další značky, jako je Gucci, Topshop, Stella McCartney, Prada nebo Chanel. Velmi populární jsou také brýle v takzvaném kočičím tvaru, my jsme si zamilovaly ty svítivě růžové od Chimi nebo červené od Urban Outfitters.

Pokud se chcete na svět dívat s větší porcí lásky, jsou pro vás nejlepší brýle od Chloé ve tvaru srdcí. Růžové brýle nabízí i značka Retrosuperfuture.

Všechny brýle si můžete prohlédnout v galerii. Najdete tam i odkazy na e-shopy, kde si takové brýle pořídit.