Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

25 důkazů, že španělským princeznám koluje v žilách módní vkus

Info ikona
Leonor Sofia

Zatímco o potomcích britské královské rodiny se hovoří ve všech pádech, dcery španělského krále Filipa VI. a královny Letizie bývají často přehlížené. Přitom princezny Leonor a Sofie rostou jako z vody a čím dál tím častěji dokazují, že vytříbený módní styl zdědily po mamince.

Už dávno neplatí, že nejstylovější královskou rodinu byste našli ve Velké Británii. Naopak, pomyslné módní žezlo získala před několika lety španělská královská rodina v čele s králem Filipem VI., královnou Letizií, sedmnáctiletou Leonor a patnáctiletou Sofií. Právě tato rodinka vypadá pokaždé jako ze žurnálu a ukazuje světu, že královská móda může vypadat stylově, a přesto nenuceně. Královna Letizie navíc patří k ženám, které se nebojí sáhnout po oblečení z „obyčejné“ konfekce, a tak jsou její outfity často složené z kousků, které můžete za rozumnou cenu sehnat v každém druhém obchodním centru.

Mohlo by se vám líbit

Umění kombinace

Není pochyb o tom, že princezny Leonor a Sofie zdědily módní vkus po své mamince. Dědičku španělského trůnu Leonor i její mladší sestru Sofii lze často zahlédnout v oblečení, které se vzájemně doplňuje. Důkazem jsou outfity, které princezny v roce 2019 zvolily na předávání prestižních španělských cen. Zatímco Leonor oblékla bílé šaty a barevný kabát s prvky oranžové barvy, Sofie na sobě měla jasně oranžové šaty. Výsledek? Ani jedno módní oko nezůstalo suché!

Nadčasovost především

Urozené sestry, stejně jako jejich maminka, často vsází na nadčasové kousky, které nikdy nevyjdou z módy. A tak jsme princezny mohli vidět třeba v klasickém béžovém trenčkotu, bílých teniskách nebo v oxfordkách. Španělské princezny jsou v první řadě mladé dívky, které mají i jiné než královské starosti. Nikoho tedy nepřekvapí, že s oblibou nosí volnočasové letní šaty. Nelze zapomenout na jejich outfit, který v létě zvolily při procházce po Mallorce. Princezna Leonor na sobě měla světle zelené šaty s potiskem a princezna Sofie zvolila bílý overal.

Evoluci módního stylu španělských princezen najdete v naší galerii.

Módní styl španělských princezen
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku