Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

25 originálních způsobů, jak si uvázat šátek

Nosíte ráda šátky, a znáte jen pár fíglů, jak si je uvázat? V následujícím videu vám ukážeme, jak se čtvercovými a typicky dlouhými šátky (zejména z hedvábí a kašmíru) kouzlit tak, abyste je mohla nosit po celý rok.

Redakce Marianne | 17. 02. 2014


Šátky jsou oblíbený dámský doplněk. Pokud byste mohla kupovat něco po zbytek svého života, pak šátky, protože jsou praktické, variabilní a můžete s nimi udělat parádu, i když je všední den. Navíc je můžete nosit kdykoli bez ohledu na datum v kalendáři. Šátek je vždy vkusné a moudré rozhodnutí.

Šátky versus šperky

Šperky jako doplněk jsou sice také fajn, protože doplňují vaše oblečení a dodají mu tu správnou tečku, ovšem šátek má na rozdíl od šperku tu výhodu, že sám sebe staví do centra pozornosti, a eliminuje tak potřebu dalších doplňků. Nejste si jistá, jaký šperk zvolit? Pak si dejte na krk krásný hedvábný šátek. Určitě neuděláte chybu, když si nakoupíte několik různých typů šátků a různých materiálů a barev, které pak můžete střídat.

Neutrální barvy a hedvábí

Ve vaší skříni by neměly chybět šátky v neutrálních a námořnických barvách. Z materiálů pak rozhodně hedvábí, které vypadá luxusně a elegantně. A jak je nosit? Klikněte na video, které vám ukáže, jak šátky nosit a vázat – stojí za to se na něj podívat!