Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

9 malých černých šatů, s nimiž neuděláte nikdy chybu

Plesová sezóna je tady, a tak nejspíš přemýšlíte, v čem se za zábavou vydáte. Takovým kouskem, s nímž nikdy nešlápnete vedle, jsou malé černé šaty, takzvané LBD. Stačí je doplnit vkusnými botami a psaníčkem a můžete být za hvězdu večera. Kterých devět stylových šatů bychom si vybrali my?

Eliška Vrbová | 6. 01. 2018

Flitrované, sametové, asymetrické, krajkované či snad jemně puntíčkované - výběr malých černých šatů je obrovský. Pokud sháníte něco mezi barevnými koktejlkami a usedlou večerní róbou, malé černé jsou to pravé.Tou nejtěžší částí při jejich shánění bude ale umět se rozhodnout jen pro jedny.

Aktuálně ve všech kamenných obchodech i e-shopech probíhají velké povánoční výprodeje, takže se dají sehnat hezké kousky i za mnohem sympatičtější ceny. To určitě platí i o malých černých šatech, ale pamatujte, že nízká investice se nemusí vždy vyplatit. Proto při výběru dvakrát měřte, jednou řežte. Jestli se v šatech necítíte dobře hned na první vyzkoušení, místo ve vašem šatníku si nejspíš nezaslouží.

Vybírat můžete i v našem e-shopu, kde na vás čekají značky, jako je ONLY, VILA, AX Paris, Broadway, Haily's nebo miestni. Tak hurá do toho, taneční parkety na plesech už na vás čekají!