Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

9 úžasných setů spodního prádla, které se vám budou na Valentýna hodit

Svátek všech zamilovaných je za rohem, a to znamená jediné - je na čase vymyslet nejen outfit na valentýnskou večeři, ale také si pořídit nějaké hezké a sexy spodní prádlo. A protože do středy už mnoho času nezbývá, vybrali jsme hned devět setů a body, abychom vám to shánění trochu ulehčili.

Eliška Vrbová | 12. 02. 2018

Krajkované, průsvitné, rafinovaně střižené, klasické černé či svůdně červené,... variant, barev a střihů spodního prádla je spoustu, ale každému se líbí něco jiného. Pokud se nechcete odhalovat až moc, zvolte třeba černé body s krajkovými rukávy od značky Obsessive. Jestliže máte opačný cíl, bude pro vás to pravé body červené od téže značky, které naopak nezakryje skoro nic.

V našem e-shopu najdete body a sety spodního prádla zejména od značky Obsessive, ale podobné nabízí třeba i Y. A. S. Krásnou vínovou krajkovanou podprsenku seženete u rumunské značky Eden Lingerie a do té my jsme se zamilovaly okamžitě.

Ať už vyberete jakékoliv spodní prádlo, nezapomeňte svatého Valentýna oslavit řádně s tím (těmi), které ve svém životě nejvíce milujete.