Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Anya Taylor-Joy a její hvězdné módní momenty na červeném koberci

Info ikona
Anya Taylor-Joy

Herečka Anya Taylor-Joy patří k módním chameleonům. Zatímco v minulosti dávala přednost tmavým šatům, aktuálně ji můžete vídat v pestrých barvách a originálních střizích.

Herečka Anya Taylor-Joy na sebe poprvé upozornila ve snímku Čarodějnice, který v roce 2015 sklidil pozitivní ohlas nejen u diváků, ale také u filmových kritiků. Není divu, že si za něj Anya vysloužila Gotham Independent Film Award. Na svůj úspěch navázala další filmovou rolí ve snímku Emma, kde ztvárnila hlavní roli. Pravdou ale zůstává, že celosvětového uznání se Anye Taylor-Joy dostalo v momentě, kdy streamovací platforma Netflix odvysílala seriál Dámský gambit. Anya Taylor-Joy coby šachistka Beth Harmon nadchla diváky svým strhujícím hereckým výkonem a po právu získala Zlatý glóbus i nominaci na cenu Emmy.

Pravdou ale zůstává, že Anya Taylor-Joy nezáří jenom na televizní obrazovce, ale také na červeném koberci. Zatímco v minulosti dávala přednost šatům s metalovým nádechem, v posledních letech na ni můžeme obdivovat róby s tylovými sukněmi, saténové vlečky nebo elegantní kalhotové kostýmky. Není žádným tajemstvím, že Anya Taylor-Joy při výběru společenských šatů spolupracuje se špičkovým stylistou Lawem Roachem, se kterým sahají po róbách od značek, jako je Dior, Gucci, Prada, Oscar de la Renta, Vivienne Westwood nebo Burberry. Dechberoucí róby si můžete prohlédnout v naší galerii.

Zdroj: glamourmagazine.co.uk

Anya Taylor-Joy a její hvězdné módní momenty
Mohlo by se vám líbit