Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Barevné šály, ve kterých zazáříte. Jak nosit největší zimní trend?

Info ikona
Šála

Zelená, kostkovaná, růžová či oranžová. Šály letos v zimě hrají všemi barvami a platí, že čím větší, tím lepší. Máme pro vás inspiraci z Instagramu, jak tento hřejivý doplněk nosit k bundám i kabátům.

Eliška Vrbová | 14. 01. 2022

Na Instagramu se to samozřejmě nejvíce hemží obřími šálami s nápisem Acne Studios. Právě tato luxusní švédská značka boom barevných šál ve velkém odstartovala. V tomto případě se můžete spolehnout na kvalitní materiály, jako je mohér, alpaka či klasická vlna, a i proto se cena pohybuje kolem 5500 korun. Je ale jisté, že při správné péči vám taková šála vydrží roky.

Pražské ulice zaplavily šály v zářivě zelené barvě. Ty se daly koupit u značky COS, tam jsou ale už vyprodané, proto doporučujeme zabrousit na e-shop Zalando.cz, kde zelenou šálu pořídíte od značek Stradivarius nebo Closed. Černou šálu se zelenými detaily najdete třeba u značky Arket.

Info ikona
Šála

Na první dobrou by vás možná vůbec nenapadlo se po zelené šále poohlížet, ale jde o velmi efektní doplněk nejen k celočerným outfitům. Influencerka Michaela Živnůstková zkombinovala zelenou šálu s béžovým kabátem, krémovými svetrovými šaty a kozačkami ve stylu holínek. Daniela Hálová zvolila kombinaci zelené, krémové a lila odstínu a Daria Suchenek z Londýna k výrazné zelené šále přidala i zelenou čepici.

Další inspiraci, jak barevné šály kombinovat, najdete na následujících fotkách.