Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Bella Hadid přiznává, co skutečně obnáší stát se supermodelkou

Podle nejžádanější modelky dnešní doby stačí být hlavně autentická a svá.

Eliška Vrbová | 16. 09. 2018

Na Instagramu má miliony sledujících a každá kosmetická či oděvní značka se pere s těmi ostatními, aby s ní mohla spolupracovat. Bella Hadid ve svých jednadvaceti letech dosáhla za velmi krátký čas obrovského úspěchu. Ne nadarmo se o ní tedy mluví jako o moderní supermodelce.

Takže, jak se jí to podařilo? Jak se Bella dostala do světa těch nejžádanějších návrhářů a hlavně - jak se tam udržela? V rozhovoru pro časopis Teen Vogue prozradila pár tipů, jak se stát supermodelkou.

Zaprvé, je nezbytně nutné zůstat autentická a svá. Pokud by se snažila napodobovat někoho jiného, nejspíš by si jí nikdo nevšiml a nebo by na to dříve či později stejně někdo přišel.

"Zní to jako klišé, ale někdy vidíte v backstagi holky, které v tomhle byznysu pracují už třeba tři roky, ale až teď jim došlo, že skutečně mohou být samy sebou a ukázat, kým opravdu jsou. A pak zjistí, že jedině tak mohou být nejlepší. Někdy se lidi v módním průmyslu snaží zařadit se do nějaké škatulky, ale tady žádné škatulky nefungují," prozrazuje Bella.

Hvězda přehlídkových mol dnešní doby také říká, že to celé není jenom o tom být perfektní.

"Nevadí, když je vaše chůze tak trochu vratká. Je to o tom, jaké vztahy si s lidmi okolo vytvoříte, jestli kolem sebe šíříte laskavost a samozřejmě musíte velmi tvrdě pracovat a vytvořit si své pevné místo v módním průmyslu," popisuje Bella Hadid.

Když se podíváme, na jakých módních přehlídkách se Bella za těch pár let objevila, musíme říct, že pro ni tato strategie zřejmě funguje.