Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Carrie Bradshaw je zpět! Podívejte se na video, které SJP sdílela na svém Instagramu

Mysleli jsme si, že se v souvislosti se seriálem Sex ve městě už ničeho nového nedočkáme. Nicméně i Sarah Jessice Parker se po Carrie Bradshaw a jejích extravagantních outfitech zjevně stýská. Alespoň to nasvědčují nejnovější posty na Instagramu herečky.

Eliška Vrbová | 23. 01. 2019

Je to už téměř dvacet let, co jsme naposledy měli možnost vidět Carrie Bradshaw na televizních obrazovkách (když nepočítáme neustálé reprízy Sexu ve městě s dabingem na českých televizních kanálech). Proto nás nové video, kde Sarah Jessica Parker v tylové sukni, krajkovaných lodičkách a zlaté blůze se širokým páskem s výraznou sponou kráčí v ulicích New Yorku, více než potěšilo.

I když první příspěvek Sarah Jessicy byl trochu tajemný a nenapsala přímo, že se jedná o Carrie, věrní fanoušci to nejen podle bot na podpatku poznali okamžitě. Celé krátké video publikované před třemi dny totiž provází neodmyslitelná seriálová znělka. SJP navíc do popisku napsala "Moje stará dobrá kamarádka se na chvilku vrací, aby se spojila se skvělou značkou, která se zabývá věcí, na níž nám všem záleží."

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dnes Sarah Jessica na svůj Instagram přidala další video, ze kterého je už jasně poznat, že se jedná o reklamu v rámci kampaně #PourItForward značky Stella Artois. Tuto iniciativu spoluzaložil herec Matt Damon a jedná se o zajišťování pitné vody v zemích třetího světa. 

Jsme sice trochu zklamané, že video neznamená natáčení Sexu ve městě 3, ale jak se říká, v nejlepším se má přestat. Nicméně reklamu s naprosto ikonickým outfitem, který by si padesátiletá Carrie rozhodně oblékla, si budeme ještě nějakou dobu pouštět pořád dokola.

Zobrazit příspěvek na Instagramu