Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Celebrity na červeném koberci - komu to nejvíc slušelo na udílení televizních cen Emmy?

Na udílení televizních cen Emmy se sešla pěkná řádka slavných osobností, a to nejen ze seriálů. Ocenění samozřejmě neminulo seriály Hra o trůny, Potvora nebo Černobyl, sošku Emmy si odnesla například Phoebe Waller-Bridge, Michelle Williams či Julia Garner. Nás kromě výsledků ale zajímalo také to, kdo si na slavnostní ceremoniál oblékl jaké šaty.

Eliška Vrbová | 25. 09. 2019

Červený (nebo spíš fialový) koberec na cenách Emmy jednoznačně ovládly šaty v červeno-růžové barevné kombinaci. V těch se objevila například Mandy Moore, Marisa Tomei, Taraji P. Henson, Zoe Kazan nebo Susan Kelechi Watson. Nechyběly ani pastelové barvy, které zvolila Sandra Oh či Regina King, ale také sázka na jistotu v podobě červené róby. 

Nás nejvíce uchvátila Patricia Clarkson. Ta byla na cenu Emmy nominována za vedlejší roli v seriálu Ostré předměty (Sharp Objects). Na slavnostní udílení cen zvolila vínovou flitrovanou róbu od návrháře Christiana Siriana a opět předvedla, že v téměř šedesáti letech vypadá naprosto skvěle. O tom jsme se ostatně mohli přesvědčit v létě na vlastní oči, když Patricia navštívila filmový festival v Karlových Varech a převzala zde Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

To nejlepší z červeného koberce na cenách Emmy