Celebrity style 4x jinak. Oblečte se jako hvězda!

Veronika Hong | 14/07/2017
Celebrity style 4x jinak. Oblečte se jako hvězda!

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách

Ne nadarmo se říká, že ulice je největší přehlídkové molo. Takhle minulý týden vyšly do ulic celebrity a vy se nyní můžete obléknout v jejich stylu.

Když jste světová hvězda, málo kdy si můžete dovolit vyjít do ulic jen v teplákách a vytahaném tričku. Objektivy fotografů jsou všude, a tak se to, co máte na sobě, objeví ještě ten samý den na Internetu nebo později na stránkách magazínů. 

Perfektní styl předvedly v minulém týdnu také supermodelka Gigi Hadid, herečka Kirsten Dunst, zpěvačka Rita Ora nebo herečka a moderátorka Oliva Culpo

Ať už zvolíte outfit rafinovaný, pohodlný, elegantní nebo sexy, se stylem těchto hvězd nemůžete šlápnout vedle. 

ČTĚTE TAKÉ: Slaměný klobouk nepatří jen na pláž. Jak ho nosit?

Marianne Talk s ženou, která vydělává na OnlyFans

Nejčtenější články

Aňa Geislerová: Nejsem dobrá partnerka, potřebuji cítit svobodu. Můj muž je statečný a je mou kotvou Minimalistické a černobílé. Letošní léto ovládnou plavky, u kterých platí, že méně je více Vizážista Heleny Vondráčkové prozrazuje její triky: V líčení se nediskriminuje věkem a nedá dopustit na ikonický krém

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení