Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Červené šaty z Pretty Woman jsou na prodej

Přestože film Pretty Woman je z 90. let, móda z něj odpovídá spíše letům 80. Ženy by (nejen) v té době vraždily pro outfity, které si Vivien pořídila na nákupech s Edwardem. Nám se ale ve spojitosti s tímto filmem vybaví jako první nádherná červená večerní róba se spadlými rameny. A tu si teď můžete koupit i vy!

Karolína Peřinová | 29. 05. 2018

Pretty Woman je taková Popelka pro dospělé – prostitutka ze západního Hollywoodu se zamiluje do bohatého businessmana, který se s ní seznámil na rohu ulice. Svým dějem možná není tento film nejoriginálnější, zato luxusní outfity, které Vivien oblékla, jsou jedinečné.

Nejslavnější šaty z celého filmu navrhla v duchu značky Valentino filmová kostymérka Marilyn Vance a jsou nyní na prodej. Nejedná se bohužel přesně o ty, které na sobě měla Julia Roberts. Jejich kopie je součástí nové svatební kolekce americké značky. Není divu, že se ihned staly hitem. Stojí necelých 400 dolarů, což z nich dělá pro spoustu žen dostupné zboží. Ve filmu jejich hluboký výstřih dokonale doplňoval diamantový náhrdelník. Ten v ceně bohužel není. Stál totiž čtvrt milionu dolarů. Byl vypůjčen z klenotnictví a střežila ho bezpečnostní ochranka, která po celou dobu natáčení stála režisérovi přímo za zády.

šaty

Když už mluvíme o módě z filmu Pretty Woman, do galerie jsme z něj vybrali ty nejlepší módní momenty