Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

Cher popírá zákony stárnutí! Dnes slaví 75. narozeniny a vůbec na to nevypadá

Info ikona
Cher

Popová ikona za svou téměř šedesátiletou kariéru dokázala, že věk je jen číslo. Energie má stále na rozdávání a svých oblíbených extravagantních outfitů se rozhodně nehodlá vzdát ani ve stáří. Proč taky? Prohlédněte si ty nejlepší v naší galerii.

Karolína Peřinová | 20. 05. 2021

75 let byste jí zřejmě nehádali, že? Jakoby Cher objevila elixír mládí. I když se samozřejmě nenecháme obelhat plastikami a retušemi, vypadá to, že Cher popírá fungování času. Sám to řekl i režisér filmu Mamma Mia: Here we go again, kde se královna popmusic objevila jako matka Donny, kterou hrála Meryl Streep. Ve skutečnosti je Cher jen o tři roky starší, ale všichni ví, že u ní zkrátka čas plyne jinak.

Hned od začátku kariéry projevila Cher svou oblibu v extravagantních outfitech a i když je na výsluní skoro šedesát let, její odvaha s věkem rozhodně neutuchá. Ani v sedmdesáti letech se nebála na koncertě vystoupit s holým zadkem a nutno podotknout, že by se za něj nestyděla ani leckterá dvacítka. Jak je to vůbec možné? Za její skvělou formu může tvrdá práce, odříkání, ale taky geny. Stačí se podívat na fotku s její devadesátiletou maminkou.

 

K příležitosti dnešních narozenin Cher jsme zavzpomínali na všechny její nezapomenutelné looky. Prohlédněte si je v galerii.