Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Co nosit do kanceláře, když nudné kostýmky nejsou nic pro vás

Máme pro vás 18 tipů na oblečení a boty, se kterými už nikdy nebude váš pracovní outfit monotónní a nezajímavý.

Eliška Vrbová | 22. 10. 2018

Vaše práce sice nevyžaduje nošení uniformy, ale přesto byste měla každý den vypadat přinejmenším reprezentativně a seriózně? Do kanceláře se samozřejmě nabízí kostýmek, ať už s kalhotami nebo se sukní. Ale koho by bavilo nosit každý den jen nudné jednobarevné kostýmy? Proto se hodí mít po ruce i nějaké kousky, které jsou sice formálnějšího charakteru, ale zároveň je můžete různě kombinovat a i kancelářskému outfitu dodají šmrnc.

Ve skříni je tedy dobré mít například jednoduché černé šaty ideálně z kvalitního materiálu, které se dají za pomoci doplňků a bot zkombinovat pro jakoukoliv příležitost. V našem e-shopu najdete takové šaty od značky Chatty, která je zařadila do speciální kolekce CHATTY x FRESHLABELS.

Dalším dobře se kombinujícím kouskem mohou být nejrůznější halenky, topy a košile, klidně jednobarevné, ale v zajímavém střihu. Ty si můžete vybrat třeba od dánské značky mbyM nebo německé Edited. Jednoduchý bílý top či košili pak nabízí londýnský House of Sunny nebo udržitelná německá značka Jan 'N June.

Aktuálně se mnohem více nosí široké kalhoty než úzké. Nás zaujaly šedé či béžové široké kalhoty s vysokým pasem opět od londýnského House of Sunny. K nim pak už přidáte jen kostkovaný kabát s příměsí vlny od Native Youth a černobílou kabelku NALÍ a outfit na cestu do práce je na světě.