Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Doplňková mánie! Už máte barevnou bižuterii nebo kšiltovku?

Info ikona
cap

Vyznáváte módní minimalismus, a přesto máte občas chuť na hravý outfit? Nemusíte si pořizovat pestrobarevné šaty nebo nevšední módní kousky, bohatě postačí, když svůj jednoduchý outfit ozvláštníte zajímavými doplňky.

Ruku na srdce, v zimních měsících si příliš zábavy s doplňky neužijeme. Povětšinou jsme zahalený v huňaté šále, čepici a rukavicích, a tak naše šperky nebo jiné doplňky zcela zaniknou. Opačný scénář ale přichází během léta, kdy si můžeme s doplňky hrát jak je libo. Vybrali jsme pro vás čtyři klíčové doplňky letošního léta, které jsou kombinovatelné, zábavné, a především je pořídíte za pár korun. A pokud nechcete za doplňky zbytečně utrácet, navštivte second handy, Vinted, nebo si s kamarádkami udělejte doplňkový swap.

Mohlo by se vám líbit

Barevné prsteny

Pamatujete si na barevné plastové prsteny z bižuterie, které zdobily naše ruce na počátku milénia? Věřte nebo ne, právě tyto barevné prsteny nosí módní influencerky z celého světa a dokazují, že bychom tento doplněk neměli brát na lehkou váhu. Pokud vám masivní kousky přijdou až příliš „bižu“, můžete se porozhlédnout i po mnohem střídmějších prstenech, které dodají šťávu vašemu jednobarevnému outfitu. A pokud se nebojíte experimentovat, pamatujete, že v případě barevných prstenů platí – více je více!

Pokrývka hlavy

Zatímco v letech minulých jsme opěvovali slaměné klobouky, tento rok se o pozornost hlásí klasická sportovní kšiltovka a tzv. bucket hat, tedy sportovní klobouček. Pozor, v žádném případě ale neplatí, že kšiltovku a bucket hat musíte kombinovat výhradně se sportovním outfitem. Možná vás samotné překvapí, že tyto pokrývky hlavy vypadají skvěle také v kombinaci s romantickými letními šaty, lněnou košilí nebo květinovou sukní. Bezesporu jde o doplněk číslo 1, který byste si měla sbalit s sebou na letní dovolenou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Náhrdelník s perlami a přírodními kameny

Možná si vzpomenete na loňský rok, kterému vládly náhrdelníky s mušličkami. Aktuální trendy ale napovídají, že bychom mušličky měli poslat k vodě, a raději dát přednost perlovým náhrdelníkům nebo náhrdelníkům s přírodními kamínky. Tento letní doplněk vypadá skvěle v kombinaci se zavinovacími šaty, květinovou sukní nebo lněným outfitem. Navíc, pokud věříte v čarovnou moc kamenů, můžete si vybrat náhrdelník podle vašich aktuálních životních potřeb.

Hedvábný šátek

Věříme, že většina žen ho vlastní a hrdě nosí. Řeč je o hedvábném šátku, který patří k nesmrtelným kouskům dámské šatní skříně. Navíc, během letošního léta ho můžete nosit na mnoho způsobů. Odvážnější z vás mohou z hedvábného šátku hravě vytvořit letní sukni (návod naleznete například na YouTube), případně můžete hedvábný šátek využít jako pokrývku hlavy. A pokud vás uvedené šátkové kreace nezaujaly, uvažte si šátek alespoň na kabelku.

Zdroj: autorský článek

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit