Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Eric Bana: Cestuje v čase!

Herec známý z romantického filmu Zakletý v čase se stal tváří kampaně hodinářské novinky Octo Steel od Bulgari.

Redakce Marianne | 7. 07. 2013

Výběr ambasadora značky je opravdu dokonalý. Komu jinému by tyto luxusní hodinky slušely více než podmanivému pětačtyřicetiletému Australanovi, který ve snímku z roku 2009 ztvárnil cestujícího v čase?

Sympatického herce si možná pamatujete také z filmů Troja (2004), Mnichov (2005), nebo coby chlípného krále Jindřicha VII. z historického dramatu Králova přízeň (2008). Ačkoli si zde zahrál se Scarlett Johansson a Natalií Portman, nám se Eric nejvíce líbil po boku Rachel McAdams právě ve filmu Zakletý v čase.

Nyní to však vypadá, že se náš hrdina vyzbrojil kvalitními hodinkami, aby mohl svoji lásku v čase lépe dostihnout. A vyzbrojil se na to více než pečlivě – novinkou Octo Steel, která byla představena na nedávném hodinářském veletrhu v Basileji.

A proč šikovní hodináři z Bulgari sáhli právě po osmičce (octo) v názvu? Číslo osm je v numerologii synonymem nekonečna a latinský název použili proto, že chtějí k veřejnosti mluvit univerzálním jazykem. Octo Steel tak slibuje dokonalou geometrii času definovanou osmi hranami kovového pouzdra a tikajícím srdcem tohoto hodinářského klenotu, kterým je výrobní kalibr BVL 193. Novinka je dostupná v chladně ocelovém a nostalgicky růžovo-zlatém provedení.

Prohlédnout si ji můžete v butiku Bulgari v Pařížské 15.

Eric Bana: Cestuje v čase!