Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Hlavně v teple! Inspirujte se, jak nosit „puffer jacket“

Info ikona
puffer jacket

Venku panuje to pravé zimní počasí, což si žádá pořádně teplé oblečení. My máme tip na jeden kousek, který vás nejen zahřeje, ale navíc je nesmírně stylový. Péřové bundy a kabáty jsou symbolem zimních měsíců a my vám poradíme, jak takzvané „puffer jackets“ kombinovat.

Eliška Vrbová | 16. 01. 2021

Kromě vlněného kabátu nám v zimní garderobě nesmí chybět péřová bunda. Ta má výhodu, že pod ní můžete obléct prakticky cokoliv, většinu času ji stejně budete mít zapnutou. Pokud chcete svoji péřovou krásku vytáhnout i ve dnech, kdy nemrzne, klidně pod ní vezměte jen tílko nebo šaty bez rukávů. Jestliže je bunda skutečně vyplněná pravým peřím, zahřeje vás dostatečně.

K péřové bundě máme tendenci nosit spíš sportovní kousky, jako jsou mikiny, tenisky a džíny. Ale víte, že tyto teplé bundy a kabáty velkých rozměrů můžete klidně zkombinovat i se sukní, kozačkami, svetry a dalšími elegantními kousky? Jak na to, vám spolu se světovými influencerkami a ikonami streetstylu, poradíme v následující galerii.

Kombinujte „puffer jacket“ sportovně i elegantně
Mohlo by se vám líbit

Nesmrtelné kozačky. Jaký je příběh našich oblíbených zimních bot?

Další kousek, který jsme si vypůjčily z pánského šatníku. Pamatujete si, ve kterém slavném filmu se objevily vysoké kozačky v latexovém provedení?
marianne.cz