Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jen růžová to může být! Inspirujte se, jak něžnou barvu nosit

Růžová je zpět! I když si vlastně nejsme tak úplně jisté, jestli z našich šatníků někdy odešla. Dnes už to ale není žádná přeslazená nevkusná barva ve stylu panenky Barbie. Naopak, růžová ve všech odstínech se stala záležitostí stylu a jednou z nejlépe kombinovatelných barev.

Eliška Vrbová | 25. 10. 2017

Své o tom ví celebrity, v jejichž šatníku samozřejmě růžová chybět nesmí. U některých, jako například u Gigi Hadid, je téměř na denním pořádku a nezáleží, jestli se právě prochází ulicemi New Yorku nebo po červeném koberci.

U jiných je pak růžová a její odstíny naopak milým překvapením. Tak třeba Jenna Dewan Tatum, manželka Channinga Tatuma, s nímž se seznámila při natáčení filmu Let's Dance!, vypadala ve fuchsiových šatech naprosto úchvatně! Asi málokomu tento odstín sluší více, než právě černovláskám.

Růžové však nemusí být jenom šaty. Tak třeba Emily Ratajkowski oblékla světle růžový kalhotový kostým, Jenna Jyons si vzala overal v kombinaci s kabátem ve velbloudí barvě a již zmíněná Gigi Hadid zkombinovala kabát v baby pink barvě s bílým tričkem, džíny a růžovými Gucci mokasínami.

Zkrátka, co se růžové týče, odstínů je mnoho a fantazii se meze nekladou. Ani vy se jí bát nemusíte - inspirovat se můžete v galerii a pak si rovnou něco růžového pořídit v našem e-shopu.

Jak růžovou nosí celebrity