Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Jennifer Coolidge jako oslňující šedesátnice! Prohlédněte si její zdařilé outfity

Info ikona
Jennifer Coolidge

Pro někoho Stiflerova matka, pro jiného manikérka z filmu Pravá blondýnka. Pravdou ale zůstává, že komediální herečka Jennifer Coolidge si nezaslouží jednu „škatulku“. Jenom vzpomeňme na seriál Bílý lotos, ve kterém excelentně vyšvihla roli milionářky Tanyi McQuoid.

Jennifer Coolidge patří k herečkám, které si na úspěch musely počkat. O pozornost si poprvé řekla v roce 1999, kdy získala roli Stiflerovy mámy ve filmu Prci, prci, prcičky. Mimochodem, tento kasovní trhák celosvětově vydělal neuvěřitelných 235 483 004 dolarů. Následně si Jennifer střihla roli manikérky Paulette Bonafonté Parcelle ve filmech Pravá blondýnka a Pravá Blondýnka 2. Po rychlém startu kariéry ale přišlo menší vystřízlivění. Velké role nepřicházely, a tak se Jennifer začala věnovat spíše televizní komediální tvorbě. Improvizátorka tělem i duší si zahrála například v seriálu Joey nebo v improvizačních televizních shows jako Best in Show nebo A Mighty Wind.

Mohlo by se vám líbit

Vzhůru ke hvězdám

Ačkoliv Jennifer Coolidge nikdy neměla o role nouzi, pravdou zůstává, že v posledních letech se jí velké role vyhýbaly obloukem. Ano, mohli jsme ji zahlédnout například v sitcomu 2 Broke Girls, ve filmu Like a Boss nebo v hudebním videoklipu Thank you, Next od Ariany Grande, avšak herecký potenciál Jennifer Coolidge stále nebyl naplněn. Vše se změnilo v roce 2020, kdy herečce zavolal scénárista a režisér Mike White a nabídl jí roli v seriálu Bílý lotos. Jennifer Coolidge v jednom z rozhovorů vzpomínala, že roli Tanyi McQuoid zprvu chtěla odmítnout. Nabídka prý přišla během covidu, kdy Jennifer přibrala pár kilo a trpěla depresí. Údajně ji ale přemluvila kamarádka, a tak Jennifer na nabídku kývla. A dobře udělala! Seriál Bílý lotos si svým dějem získal nejen diváky, ale také kritiky. A zřejmě nikoho nepřekvapilo, když Jennifer Coolidge začala za svou roli v Bílém lotosu získávat jednu cenu za druhou, včetně Critics' Choice Television Awards a Zlatého glóbu.

Obdivovat můžeme nejen její herecké nadání, ale také módní vkus. Jennifer Coolidge sice tento rok oslaví 62. narozeniny, avšak málokdo by jí tento věk tipoval. Herečka se nebojí dát své ženské křivky na odiv a dokazuje, že můžete vypadat skvěle i ve chvíli, kdy nemáte konfekční velikost 36. Povedené outfity si prohlédněte v naší galerii.

Šik v 60 letech! Prohlédněte si zdařilé outfity Jennifer Coolidge
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku