Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

40 nejstylovějších outfitů Amal Clooney

Info ikona
Amal a George

Slavný herec George Clooney si snad nemohl vybrat stylovější manželku. Ať už je na cestě do své právnické kanceláře nebo pózuje na červeném koberci v Benátkách, Amal Clooney zkrátka vždy vypadá naprosto úchvatně.

Eliška Vrbová | 22. 10. 2022

Z Amal Clooney, britské právničky původem z Libanonu, se stala skutečná stylová ikona. Všechny o tom přesvědčila zejména na královské svatbě prince Harryho a Meghan Markle, kde se objevila v úžasném žlutém kompletu od Stelly McCartney. O nic méně nás oslnily lila šaty od Atelier Versace na červeném koberci na filmovém festivalu v Benátkách nebo květovaná róba od Richarda Quinna na Met Gala v roce 2018.

Za zmínku ale určitě stojí i barevné kostýmky a pouzdrové šaty, které Amal nosí v rámci své právnické profese. Ovšem na nejrůznějších večírcích a společenských událostech se po boku svého manžela George Clooneyho umí i odvázat a obléct zlaté metalické party šaty nebo overal.

Vždy stylová Amal Clooney

Pohádková svatba

Nejkrásnější outfity Amal oblékla zejména během svatby s Georgem v Benátkách. Svatba proběhla v září 2014 a rozhodně se zařadila k velkolepým veselkám. Na svatební obřad do hotelu Aman Canal Grand v italských Benátkách dorazily zástupy hvězd první kategorie. Mezi svatebčany například nechyběl Matt DamonAnna WintourCindy Crawford nebo Emily Blunt. Do módní historie se bezesporu zapsaly také Amaliny svatební šaty, které pro nevěstu navrhl Oscar de la Renta.

Všech 40 nejstylovějších momentů Amal Clooney si prohlédněte v naší galerii.

Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku