Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Neoblíbená obuv s puncem pohodlí! Dřeváky jsou zpátky na scéně

Info ikona
Dřeváky

Vypadá to, že trend „ugly boots“ na sebe vzal novou podobu. Zapomeňte na hit loňského roku, tedy na sandály, a raději se poohlédněte po klasických dřevácích. Na návrat dřeváků upozornily už jarní a letní kolekce módních domů. Reinkarnaci této obuvi ale stvrdila až sociální síť Instagram, která se v posledních týdnech hemží fotkami influencerek s dřeváky.

Není žádným tajemstvím, že módní trendy se vrací. O určitých módních kouscích si ale myslíme, že skončí v pekle a už se nikdy nevrátí na povrch zemský, respektive na přehlídková mola. Podobné predikce jsme chovali také ke dřevákům, botám, které spíše připomínají kopyto.

Člověk míní, módní domy mění, a tak nám francouzská značka Hermès udělila další lekci stylu. Na přehlídce kolekce jaro/léto 21 ukázala dřeváky v koženém, luxusním, hávu s nenápadným páskem tvořícím písmeno H. Na úspěch těchto bot záhy zareagovaly další módní domy jako Céline nebo Bottega Veneta.

Nezůstalo jenom u kolekcí módních značek. Na dřeváky v posledních týdnech vsází také módní influencerky a modelky. Světle hnědé dřeváky s ozdobami obula například modelka Veronika Heilbrunner, klasicky černé zvolila Tavia Bonetti a luxusní dřeváky Chanel patří Marci Hirshleifer Penn. O pozornost se hlásí také cenově přijatelnější dřeváky v plastovém provedení, které ze sebe smyly nálepku "domácí obuv"

I když chvilku potrvá, než si zvykneme na přítomnost dřeváků v našem botníku, jedno této obuvi musíme nechat. Pohodlí! Pokud tedy hledáte boty, ze kterých vás nebudou bolet nohy, a zároveň jsou trendy, pak vsaďte právě na reinkarnované dřeváky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit